Trwa ładowanie...
d2gjyv6

TVP Info wciąż potrafi zaskoczyć. "Prezes Przyłębska na Narodowym"

Wydawać się mogło, że Telewizja Polska w okazywaniu swojej sympatii politykom obozu rządzącego sięgnęła już po wszystkie możliwe sposoby. Nic bardziej mylnego - twierdzą internauci i szeroko komentują artykuł portalu tvp.info na temat obecności na meczu piłkarskiej reprezentacji na Stadionie Narodowym prezes Trybunału Konstytucyjnego Julii Przyłębskiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Przynosi szczęście" - stwierdza serwis TVP, a internet komentuje.
"Przynosi szczęście" - stwierdza serwis TVP, a internet komentuje. (Zrzut ekranu z portalu tvp.info)
d2gjyv6

Serwis internetowy TVP odnotował, że polskim piłkarzom kibicował m.in. prezydent Andrzej Duda i inni politycy. "Na trybunach Stadionu Narodowego była też prezes TK, Julia Przyłębska. Tweet o tym informujący spotkał się z rozmaitymi komentarzami" - zauważa tvp.info i zamieszcza wpis szefa serwisu Samuela Pereiry oraz reakcje na jego słowa.

   Zrzut ekranu portalu tvp.info
(Zrzut ekranu portalu tvp.info)

Jednak w internecie mało kogo dziwi komentarz byłego szefa Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych Sławomira Majmana pod tweetem Pereiry. Na Twitterze komentowany jest przede wszystkim sam artykuł portalu TVP.

"Ten wieczór, gdy towarzysz Sam przechodzi samego siebie... #StopDopalaczom" - napisał poseł PO Borys Budka.

d2gjyv6

"Nawilżanie level pro" - skomentowała Kataryna.

Internauci żartują, że skoro prezes Przyłębska przynosi szczęście warto nosić przy sobie jej zdjęcie. "Ta Przyłębska to też jakaś WAGs? Tyle fotek z nią..." - pytają z ironią inni.

Dla porządku warto zaznaczyć, że polscy piłkarze wygrali z Czarnogórą 4:2 i po raz pierwszy od 2006 roku wezmą udział w mundialu.

d2gjyv6

Podziel się opinią

Share
d2gjyv6
d2gjyv6
Więcej tematów