Trwa ładowanie...
d1xpbg6

Trump złości się na "bezkarną" satyrę. "To prawdziwa zmowa"

Prezydent USA po raz kolejny dał wyraz swojej frustracji na parodiujący go program satyryczny "Saturday Night Live". Na Twitterze zastanowił się, dlaczego żarty skierowane przeciwko prawicy uchodzą na sucho.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Alec Baldwin często parodiuje Donalda Trumpa
Alec Baldwin często parodiuje Donalda Trumpa (Youtube.com, Fot: LesGrossman News)
d1xpbg6

"Nie ma nic śmiesznego w zgranym "Saturday Night Live" w telewizji Fake News NBC! Pytanie brzmi, jak stacjom telewizyjnym udaje się puszczać te totalne paszkwile przeciwko Republikanom bez kary? To samo tyczy się wielu innych programów? Bardzo niesprawiedliwe i powinno zostać sprawdzone. To prawdziwa Zmowa!" - napisał Trump na Twitterze.

Skomentował w ten sposób najnowszy odcinek legendarnego programu komediowego. W programie aktor Alec Baldwin parodiuje prezydenta i jego chaotyczne przemówienie wprowadzające stan wyjątkowy w USA. Zaś prowadzący odcinek komik Don Cheadle założył koszulkę hokejową sowieckiej reprezentacji z nazwiskiem "Trump" stylizowanym na cyrylicę.

"SNL" to jeden z najbardziej znanych i najdłużej emitowanych programów komediowych w USA. Sam Trump wystąpił w nim podczas kampanii wyborczej w 2016 roku. Od czasu jego wyborczego zwycięstwa, regularnie pojawiają się w nim skecze parodiujące głowę państwa. Wielokrotnie wywoływały one gniew Trumpa, który na Twitterze skarżył się na ich niesprawiedliwość i krytykował Baldwina za brak umiejętności aktorskich. Po raz pierwszy zasugerował jednak, że stację odpowiedzialną za emisję programu powinna spotkać kara.

Przeczytaj również: Trump skarży się na program satyryczny

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1xpbg6

Podziel się opinią

Share
d1xpbg6
d1xpbg6
Więcej tematów