Trwa ładowanie...

Teraz nie zabłądzisz na jarmarku. Od soboty "Dominik" będzie bogatszy o aplikację mobilną

• W sobotę ruszy specjalna aplikacja mobilna Jarmarku Dominikańskiego
• Organizatorzy: dzięki aplikacji będziemy mogli otrzymywać wiadomości bezpośrednio na smartfon
• W ubiegłym roku Jarmark odwiedziło ponad siedem mln osób i tysiąc wystawców

Teraz nie zabłądzisz na jarmarku. Od soboty "Dominik" będzie bogatszy o aplikację mobilnąŹródło: WP, fot: Tomasz Gdaniec
d4dubf2
d4dubf2

- W tym roku po raz pierwszy wystawcy, uczestnicy, gdańszczanie, a przede wszystkim miliony gości z Polski i całego świata będą mogli skorzystać z oficjalnej aplikacji Jarmarku św. Dominika. Dzięki niej nie umknie nam nic z bogatej oferty koncertów i atrakcji kulturalnych, zaplanujemy każdy dzień pobytu na jarmarku, bez przeszkód odnajdziemy wszystkie interesujące nas kramy oraz stoiska - informują organizatorzy Jarmarku Dominikańskiego.

W tym roku organizatorzy jarmarku przygotowali specjalną, dedykowaną turystom aplikację. Program umożliwia dostęp m.in. do interaktywnej mapy Jarmarku, umożliwiającej dotarcie do konkretnych kramów, listę wystawców z możliwością wyszukiwania asortymentu po słowach kluczowych, kalendarz wydarzeń oraz proponowane ścieżki zwiedzania.

- W bogactwie atrakcji, wydarzeń, koncertów i konkursów naprawdę warto być na bieżąco ze wszelkimi zmianami czy aktualnościami. Dzięki aplikacji Jarmarku św. Dominika organizatorzy będą z nami w stałym kontakcie i będziemy mogli otrzymywać wiadomości (np. o programie) bezpośrednio na smartfon. Możemy także wyrazić swoją opinię o poszczególnych stoiskach - informują

d4dubf2

Tradycja Jarmarku św. Dominika sięga roku 1260, kiedy to papież Aleksander IV zezwolił gdańskim dominikanom na udzielanie studniowych odpustów w dniu święta ich założyciela. Na sierpniowe Jarmarki do gdańskiego portu zawijało ponad 400 okrętów z najróżniejszymi dobrami. Obecnie to jedna z największych imprez w Gdańsku. Tylko w ubiegłym roku odwiedziło go ponad siedem mln turystów z całego świata i rozstawiono tysiąc kramów.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d4dubf2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4dubf2
Więcej tematów