Trwa ładowanie...

Policja zatrzymała ekshibicjonistę. "Robi zdjęcia dzieciom, ma przy sobie sznur"

• "Bardzo dziwnie się zachowuje, robi zdjęcia dzieciom, ma przy sobie metrówkę i sznur"
• Policja zatrzymała onanizującego się między blokami mężczyznę
• Tylko w latach 2011-2015 zarejestrowano prawie 7 tys. przypadków wykorzystania dzieci

Policja zatrzymała ekshibicjonistę. "Robi zdjęcia dzieciom, ma przy sobie sznur"Źródło: KWP w Poznaniu
d4n8mzp

"Na Ujeścisku grasuje pedofil. Starszy gość, wysoki, siwy, w okularach. Bardzo dziwnie się zachowuje, robi zdjęcia dzieciom, ma przy sobie metrówkę i sznur. Wczoraj był na Jeleniogórskiej, brakowało chwili i byłaby tragedia. Ubrany był w żółtą koszulę, ciemne spodnie i bardzo dziwne buty na obcasie. Informacje z ul. Ostrołęckiej są też, że był w stroju moro. Proszę wszystkich o ostrożność i uwagę. Jeśli zobaczycie dziwnie zachowującego się mężczyznę - dzwońcie od razu na policję" - czytamy na portalu społecznościowym.

Nie wszyscy jednak uwierzyli w pojawiające się rewelacje. Żadne dziecko bowiem nie ucierpiało. Bardziej wyważone osoby próbowały uspokoić nastroje.

- Facet ze sznurkiem i metrówką robi zdjęcia. Oczywiście jest jakieś prawdopodobieństwo, że sznurek jest mu potrzebny do wiązania dzieci w pęczki a metrówka do pomiarów, czy zmieszczą się do bagażnika. Ale według mnie znacznie bardziej prawdopodobne jest, że gościu robi inspekcję terenu z dokumentacją zdjęciową - przekonywał inny internauta.

d4n8mzp

Sprawą zajęła się już gdańska policja, która tonuje rewelacje mieszkańców Ujeściska. Jak informuje podkom. Aleksandra Siewert, funkcjonariusze między blokami zatrzymali onanizującego się mężczyznę. Policjanci, którzy przybyli na miejsce, wręczyli mu mandat. Innych naruszeń prawa mundurowi nie odnotowali.

Dzieci są grupą szczególnie narażoną na stanie się ofiarą przestępstw przeciwko wolności seksualnej. Według Komitetu Ochrony Praw Dziecka, w Polsce co piąta dziewczynka - czyli ok. 20 proc. i co piętnasty chłopiec - ok. 6 proc., poniżej 15 roku życia przeżywają jakąś formę nadużycia seksualnego. Tylko w latach 2011-2015 zarejestrowano prawie 7 tys. przypadków wykorzystania dzieci oraz 10 tys. spraw dotyczących rozpowszechniania dziecięcej pornografii.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d4n8mzp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4n8mzp
Więcej tematów