Trwa ładowanie...

Norweska policja znajdzie mordercę Polaka? Do zbrodni doszło 4 lata temu

• Lien-Metlid: bardzo zależy nam na wyjaśnieniu sprawy
• Ciało ugodzonego nożem mężczyzny odnaleziono w bagażniku samochodu
• Norweska policja prosi o pomoc w ujęciu mordercy

Norweska policja znajdzie mordercę Polaka? Do zbrodni doszło 4 lata temuŹródło: Policja.pl
dztt7jl
dztt7jl

- Bardzo zależy nam na wyjaśnieniu sprawy. Szczególnie ze względu na rodzinę Rafała, mieszkającą w Norwegii i w Polsce. Jeśli ktoś posiada informacje o sprawie lub Rafale, prosimy o kontakt z policją w Oslo - mówi Grete Lien-Metlid, prowadząca dochodzenie w sprawie zabójstwa Polaka.

Przypomnijmy fakty. W kwietniu 2012 roku policjanci z Oslo odnaleźli srebrnego volkswagena, nienależącego do żadnego z mieszkańców pobliskich domów. W bagażniku auta funkcjonariusze znaleźli zwłoki mężczyzny, który zginął od ciosów zadanych nożem. Ciało należało do Rafała Flisa, który wyjechał do Norwegii w 2007 roku, a wcześniej mieszkał w Kartuzach.

Rafała Flisa ostatni raz widziano żywego trzy dni wcześniej, gdy wychodził z domu. Przejazd jego samochodu przez bramki w Oslo automatyczny system zarejestrował kilkanaście godzin później. Policjanci nie wiedzą jednak, czy prowadziła ofiara, czy też morderca, który potem porzucił samochód oraz ciało.

Osoby, które mogą wnieść coś do norweskiego śledztwa, powinny dzwonić pod numer telefonu (0047) 22 66 90 50 (Oslo Politidistrikt) lub wysłać wiadomość na e-mail na adres: kriminalvakten.oslo@politiet.no

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

dztt7jl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dztt7jl
Więcej tematów