WP

Tragiczny wypadek w Jeleniej Górze. Szesnastolatek spadł ze słupa wysokiego napięcia

Nastolatek wszedł na słup wysokiego napięcia i został porażony prądem. Spadł z dużej wysokości. Helikopterem LPR został przetransportowany do szpitala. Jest w ciężkim stanie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Helikopter wylądował na jeleniogórskich błoniach
Helikopter wylądował na jeleniogórskich błoniach (Jelenia Góra 998)
WP

Do tragicznych wydarzeń doszło we wtorek po godz. 18.00 przy ul. Lwóweckiej w Jeleniej Górze. Szesnastolatek był z kolegami, towarzyszyło mu prawdopodobnie pięciu chłopców - informuje portal jeleniagora.naszemiasto.pl.

Mimo tabliczek ostrzegających o zagrożeniu śmiercią, nastolatek wdrapał się na słup. Nie wiadomo, dlaczego to zrobił i czy koledzy próbowali mu to odradzić.

- Wyjaśniamy okoliczności tego tragicznego wypadku - powiedziała portalowi podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowa Policji Jeleniogórskiej. - Będziemy rozmawiać na temat tego zdarzenia z kolegami 16-letniego mieszkańca Jeleniej Góry. Wczoraj ten kontakt był z nimi utrudniony. Byli przerażeni tym, co się stało - dodaje policjantka.

WP

Chłopak został porażony prądem i spadł z wysokości większej niż sześć metrów. Helikopterem Lotniczego pogotowia Ratunkowego został zabrany do szpitala we Wrocławiu. Jego stan jest ciężki.

Czytaj także: Radiowóz miał przejechać motocyklistę

Źródło: jeleniagora.naszemiasto.pl

WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

WP
WP