Trwa ładowanie...
d3fnnxn

Tragiczna śmierć strażaka. Zginął pompując oponę

We wtorek po południu we wsi Rożental (woj. warmińsko-mazurskie) 31-latka znalazł sąsiad. Mężczyzna leżał nieprzytomny z poważnym urazem głowy. Niestety, na pomoc było już za późno.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Na miejscu nie było bezpośrednich świadków tragedii
Na miejscu nie było bezpośrednich świadków tragedii (Shutterstock.com)
d3fnnxn

Strażaka znaleziono w pomieszczeniu gospodarczym przy warsztacie mechanicznym. Mężczyzna zginął przy pompowaniu dużej opony ciągnika. Był aktywnym kierowcą w Ochotniczej Straży Pożarnej w Rudzienicach.

ZOBACZ TAKŻE: Pijany tramwajarz bez uprawnień prowadził pojazd. Śmiertelnie potrącił pieszego

Policja w rozmowie z portalem polsatnews.pl poinformowała, że obok mężczyzny znaleziono "pistolet" do pompowania kół oraz koło od ciągnika.
- Do wypadku doszło podczas prac naprawczych w budynku gospodarczym - tłumaczy portalowi Joanna Kwiatkowska, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Iławie. - Jednak nie ma bezpośrednich świadków tego tragicznego zdarzenia.

W związku z wypadkiem brane są pod uwagę różne hipotezy. Jedna z nich zakłada wybuch "pistoletu", inna opiera się na pęknięciu opony. - Oba przedmioty zostały zabezpieczone do dalszych badań - tłumaczy rzeczniczka. - Chcemy wykluczyć ewentualne wady fabryczne.

Wyniki sekcji zwłok 31-latka powinny być znane w piątek.

d3fnnxn

Podziel się opinią

Share

d3fnnxn

d3fnnxn
Więcej tematów