placeholder_5c3pvf

Tragiczna seria na A4. Autostrada zablokowana

Dwie osoby nie żyją, a trzy zostały ranne w serii wypadków na autostradzie A4 w Dolnośląskiem. Policja wyznaczyła objazdy, ale auta i tak stoją w potężnych korkach.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie z miejsca wypadku przesłał nasz czytelnik, pan Marcin przez platformę dziejesie.wp.pl
Zdjęcie z miejsca wypadku przesłał nasz czytelnik, pan Marcin przez platformę dziejesie.wp.pl (zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl)
placeholder_5c3pvf

- To trudny dzień dla kierowców na dolnośląskim odcinku A4. Zaczęło się rano od śmiertelnego wypadku pod Legnicą, powstały zatory i kierowcy zostali skierowani na objazdy. Być może stąd dekoncentracja i taka seria zdarzeń - mówi Wirtualnej Polsce st. sierż. Anna Tersa z policji w Legnicy.

Po godz. 10 między węzłami Wrocław Wschód a Bielanami Wrocławskimi zderzyły się trzy osobówki. Na razie nie ma informacji o poszkodowanych. Utrudnienia mogą potrwać do godzin popołudniowych.

Dwie godziny wcześniej jedna osoba zginęła w wypadku między węzłami Budziszów i Wądroże Wielkie - podaje gazetawroclawska.pl. Policja wyznaczyła objazd.

placeholder_5c3pvf

Sytuacja na A4 po godz. 12:

Google maps/screen
Podziel się

Z kolei między Legnickim Polem a Legnicą ciężarówka uderzyła w bariery - ostrzega Radio Wrocław.

Rano do śmiertelnego wypadku doszło też między węzłami Wądroże Wielkie i Mikołajowice na trasie w kierunku Zgorzelca - podaje RMF FM. Natomiast na jezdni w kierunku Wrocławia - między Chojnowem a Lubiatowem - ciężarówka zderzyła się z busem. Poszkodowana została jedna osoba.

placeholder_5c3pvf

Kierowcy stoją też w kilkukilometrowym korku przed bramkami w Karwianach w okolicach Bielan Wrocławskich.

placeholder_5c3pvf

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także:#GdybyNieNauczyciel. Jurek Owsiak wspiera akcję Wirtualnej Polski

placeholder_5c3pvf
placeholder_5c3pvf