Trwa ładowanie...
d405f1m

"To okrutna farsa". Szokujące stenogramy z prac komisji Millera

"Jak wrobili Błasika" - pyta tygodnik "Sieci" w najnowszym numerze. Dziennikarze dotarli do "szokujących "stenogramów, które zarejestrowały kulisy pracy komisji Millera badającą przyczyny katastrofy smoleńskiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"To okrutna farsa". Szokujące stenogramy z prac komisji Millera
(Tygodnik "Sieci")
d405f1m

Tygodnik "Sieci" w najnowszym numerze ujawni kulisy tworzenia raportu komisji Millera ws. katastrofy smoleńskiej. "To okrutna farsa" - zapowiada gazeta. Na łamach "Sieci" mają pojawić się stenogramy z prac komisji. Będzie je można również usłyszeć w telewizji wPolsce.pl

5 lat temu powstał tygodnik "doRzeczy". W rocznicowym wydaniu senator Jan Żaryn w rozmowie z Wojciechem Wybranowskim przekonuje, że w Polsce nie ma nazistów. – Robienie z Polaków faszystów to kolejny etap trwającego od lat procesu zohydzania naszego kraju. Kto ma interes w tym, by przedstawiać Polskę w złym świetle, i czemu w tym procederze uczestniczą również Polacy? – twierdzi z kolei Rafał A. Ziemkiewicz w artykule "Ćwierć wieku dorabiania brunatnej gęby".

"Jak Kaczyński stracił zaufanie do szefa MON i dlaczego Morawiecki nie chciał go w rządzie" – zajawia swój okładkowy materiał tygodnik "Wprost". Z informacji gazety wynika, że źródłem krążących w PiS plotek o kwitach na Mateusza Morawieckiego i jego ojca, mogły być słowa dawnego świadka komisji orlenowskiej.

d405f1m

Podziel się opinią

Share

d405f1m

d405f1m
Więcej tematów