Trwa ładowanie...
d2e7xyq
d2e7xyq
Informacja prasowa

Teatr 6.piętro świętuje swoje sześć lat istnienia

Teatr 6.piętro zaprasza do wspólnego świętowania sześciu lat swojego istnienia! Przygotowano z tej okazji liczne atrakcje, które zostały zaplanowane na sześć kolejnych dni. Urodzinowy tydzień rozpocznie się 6 marca o godzinie 18:00 spektaklem CZECHOW ŻARTUJE!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2e7xyq

Od inauguracji sceny Teatru 6.piętro w marcu 2010 zagrano ponad 1350 spektakli, które obejrzało łącznie 625 tysięcy widzów. Wystawiono 14 premierowych spektakli – realizacji najwybitniejszych współczesnych i klasycznych tekstów scenicznych, z których większość do dziś pozostaje w repertuarze. Premiery teatru towarzyszyły wyjątkowym wydarzeniom – Jubileuszowi 50-lecia pracy artystycznej Daniela Olbrychskiego, 40-lecia pracy artystycznej Andrzeja Grabowskiego. Wystawiono prapremierę muzycznej autobiografii Mistrza Piosenki - spektakl MŁYNARSKI OBOWIĄZKOWO! Na scenie Teatru 6.piętro gościły wybitne osobowości świata muzyki i estrady, w programie cieszących się popularnością cyklów: „Wyższy Poziom Muzyki” oraz „Koncertowe lato na 6.piętrze”.

Teatr odbył setki prezentacji spektakli w kraju, w ramach pokazów gościnnych oraz festiwali. Dwukrotnie gościł ze swoimi spektaklami na Przystanku Woodstock, gromadząc każdorazowo wielotysięczną widownię. Swoje spektakle prezentował również publiczności z Kanady i USA.

Ponadto w swojej działalności teatr zorganizował liczne wydarzenia towarzyszące z ramienia Teatru oraz działającej przy nim Fundacji „Wyższy Poziom Teatru”.

d2e7xyq

Scena Teatru 6.Piętro od 6 lat próbuje rozpalać w widzach inspiracje, dzielić się radością i wzruszeniami, nie popadając przy tym w ckliwość, nie nudząc i nie błaznując. Z okazji swoich urodzin Teatr przygotował specjalny repertuar w ramach którego zaprezentuje swoje spektakle:

CZECHOW ŻARTUJE! 6 marca, g.18:00
BROMBA W SIECI 7 marca, g.9:30
BÓG MORDU, 8 marca, g.19:30
BÓG MORDU, 9 marca, g.19:30
WUJASZEK WANIA 10 marca, g.19:30
WUJASZEK WANIA 11 marca, g.19:30

BILETY NA WSZYSTKIE SPEKTAKLE DOSTĘPNE SĄ POD TYM LINKIEM >>>

Podczas każdego wieczoru widzowie będą mieli okazję spotkać się z aktorami, zakupić programy teatralne z autografami, wziąć udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej nawiązującej do klimatu naszych inscenizacji a także wziąć udział w konkursach, w których do wygrania będą vouchery na spektakle!

d2e7xyq

Podziel się opinią

Share
d2e7xyq
d2e7xyq
Więcej tematów