Trwa ładowanie...

Tatry. Gigantyczna kolejka. Jest nagranie

To nagranie z Tatr obiegło internetową sieć. Kilkaset osób czeka na konny transport do Morskiego Oka. Pojawił się stosowny apel do turystów.

Tłumy turystów czekają na transport konny do Morskiego Oka (YouTube)Tłumy turystów czekają na transport konny do Morskiego Oka (YouTube)
d36b44h
d36b44h

"Patrząc na to, co się wyprawia na najpopularniejszym szlaku w polskich górach, można zwątpić w wiele rzeczy. Na przykład w wiarę, że ludzie chcą chodzić po górach i podziwiać piękną przyrodę" - czytamy w opisie filmu zamieszczonego na kanale YouTube "Uwaga Janusz".

Na nagraniu widać setki osób, które czekają na transport konnym fasiągiem do Morskiego Oka. Wśród czekających nie brakuje młodych osób, które z powodzeniem mogłyby na piechotę przejść ten jeden z najpopularniejszych tatrzańskich szlaków.

Tatry. Apel: zostawcie fasiągi tym, którzy tego potrzebują

Do tego namawia autor nagrania.

d36b44h

"Jeżeli planujecie wybrać się w Tatry, aby obejrzeć Morskie Oko i podziwiać piękną przyrodę – przejdźcie ów szlak na pieszo. Zostawcie transport fasiągami dla osób, które naprawdę tego potrzebują: z problemami zdrowotnymi, w podeszłym wieku, z malutkimi dziećmi" - napisał.

Kolejka do koni na Morskie Oko. Sierpień 2021

W tym sezonie polskie góry przeżywają prawdziwe oblężenie. padły rekordy. 3 sierpnia na drogę do Morskiego Oka weszło ponad 15 tysięcy osób.

W lipcu padł ponadto rekord jeśli chodzi o liczbę miesięcznych wejść na teren polskich Tatr. Polskie Alpy odwiedziło blisko 770 tysięcy turystów.

Tłumy nad Morskim Okiem. Nagrania z Tatr

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d36b44h
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36b44h
Więcej tematów