Trwa ładowanie...
d456861

"Taniej byłoby odstrzelić hołociarzy!". Skandaliczne słowa Ziemkiewicza o protestujących

Prawicowy publicysta skomentował antyrządowe protesty na Wawelu podczas comiesięcznych wizyt Jarosława Kaczyńskiego. Zaproponował "najtańsze" rozwiązanie - najlepiej byłoby odstrzelać wszystkich uczestników kontrmanifestacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną (PAP)
d456861

Rafał Ziemkiewicz, podczas dyskusji na temat organizacji Woodstocku, poparł internautę, który opublikował komentarz na temat Jurka Owsiaka - "Może temu młotkowi powiedzieć, żeby sam sobie najął ochronę i wziął odpowiedzialność za bezpieczeństwo".

"To jest właśnie clou. Cały wywiad jest o tym, że mamy obowiązek sfinansować mu 1500 policjantów do ochrony tego obozu indoktrynacyjnego" - skomentował publicysta. W odpowiedzi jeden z internautów zapytał, ilu policjantom zapłaciło już państwo za ochronę Jarosława Kaczyńskiego podczas kontrmanifestacji na Wawelu.

"Ja też uważam że taniej byłoby tych blokujących hołociarzy odstrzelić, raz a dobrze, ale niestety nie można tak" - napisał Ziemkiewicz. Jego komentarz odbił się głośnym echem w mediach społecznościowych. Internauci udostępniają i komentują kontrowersyjny wpis dziennikarza. Część z nich zastanawia się, czy zachowanie publicysty nie nosi znamion przestępstwa.

Nie po raz pierwszy Rafał Ziemkiewicz w kontrowersyjny sposób komentuje rzeczywistość. W ostatnią środę publicysta ostrymi słowami bronił Beaty Szydło przed hejterami.

d456861

Podziel się opinią

Share

d456861

d456861
Więcej tematów