Trwa ładowanie...
d4mff3n

Tak Krystyna Pawłowicz wita Donalda Trumpa. "You are welcome!"

Donald Trump wyląduje w Polsce w środę późnym wieczorem. Prezydenta USA już wita na Facebooku Krystyna Pawłowicz. "You are welcome" - obwieściła z entuzjazmem posłanka PiS. Ale to nie wszystko.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krystyna Pawłowicz
Krystyna Pawłowicz (PAP)
d4mff3n

Prezydent USA wyląduje na warszawskim Okęciu ok. godz. 22. Po godz. 9 następnego dnia pojawi się na Zamku Królewskim w Warszawie. Tam spotka się w cztery oczy, bez udziału tłumacza, z prezydentem Andrzejem Dudą.

Głównym punktem wizyty Trumpa w Polsce będzie zaplanowane na godz. 13 w czwartek przemówienie na Placu Krasińskich. Ma być ono poświęcone kwestiom międzynarodowym.

Zobacz również: Twitter Donalda Trumpa

Duże nadzieje z wiytą Trumpa w Polsce wiąże posłanka PiS Krystyna Pawłowicz. Na Facebooku zamieściła entuzjastyczny wpis.

"WITAMY Pana Prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej Donalda TRUMPA w Polsce! Cieszymy się, że w obu naszych państwach doszły do władzy środowiska prezentujące podobne podstawowe wartości. Podobnie też w obu Państwach przegrane środowiska lewicowe nie potrafią pogodzić się z wyborczą porażką" - pisze Pawłowicz.

Posłanka "osobiście" życzy prezydentowi Trumpowi "dalszych sukcesów, wytrwałości i odporności na 'wypowiedzi' hejterów".

"Panie Prezydencie, może Pan brać przykład ze mnie, a ja biorę za przykład też Pana" - podsumowuje, uradowana jak nigdy, Pawłowicz.

d4mff3n

Podziel się opinią

Share
d4mff3n
d4mff3n
Więcej tematów