Trwa ładowanie...

Tajemnicza tragedia w Żeronicach - w spalonym samochodzie znaleziono zwęglone zwłoki dwóch osób

• W nocy z soboty na niedzielę straż pożarna została wezwana do płonącego auta w miejscowości Żeronice w Wielkopolsce • Po ugaszeniu ognia w środku znaleziono zwęglone zwłoki mężczyzny i kobiety • Trwa ustalanie, dlaczego nie uciekli z płonącego samochodu
Share
Tajemnicza tragedia w Żeronicach - w spalonym samochodzie znaleziono zwęglone zwłoki dwóch osób
Źródło: WP.PL, Fot: Łukasz Szełemej
d3qlop5

Do zdarzenia doszło w miniony weekend. W nocy z soboty na niedzielę straż pożarna w Turku odebrała zgłoszenie o pożarze samochodu marki Audi A3 w miejscowości Żeronice w gminie Dobra.

Auto było zaparkowane w zatoczce autobusowej. Po ugaszeniu ognia strażacy natrafili na znajdujące się w środku zwłoki dwóch osób. Na miejsce wezwano policję i prokuraturę. Na razie udało się jedynie potwierdzić, że to ciała mężczyzny i kobiety.

- Mamy już wstępne ustalania co do tożsamości tych osób, ale musi to jeszcze zostać potwierdzone – mówi Wirtualnej Polsce Piotr Kąciak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Turku.

d3qlop5

Wstępne oględziny auta dokonane przez strażaków wskazują, że najbardziej prawdopodobną przyczyną pojawienia się ognia było zwarcie instalacji elektrycznej w silniku. Tym bardziej niezrozumiałe wydaje się to, dlaczego osoby znajdujące się wewnątrz auta, nie uciekły w momencie, gdy pojawił się ogień.

- Odpowiedzi na to pytanie poznamy po sekcji zwłok oraz dokładnych oględzinach pojazdu przez biegłych – mówi Kąciak.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d3qlop5

Podziel się opinią

Share
d3qlop5
d3qlop5
Więcej tematów