Trwa ładowanie...

Tajemnicza śmierć nastolatki. Matka apeluje o pomoc

- Szukam jakiejkolwiek informacji na temat mojej córki z dnia 19 czerwca 2017 roku. Została ona znaleziona martwa pod blokiem 7 na osiedlu Kazimierzowskim w Nowej Hucie - apeluje o pomoc zrozpaczona Anna Katrzyna Sosenko, matka
Share
Tajemnicza śmierć nastolatki. Matka apeluje o pomoc
Źródło: Facebook.com, Fot: Anna Katarzyna Sosenko
d2ok8us

- Z informacji jakie posiadam prawdopodobnie jechała ona z Ronda Mogilskiego w kierunku DH Wanda i tam rzekomo wysiadła. Było to pomiędzy godziną 21 a 22 dnia 19 czerwca - relacjonuje matka na swoim profilu w serwisie Facebook.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że dziewczyna popełniła samobójstwo. Matka jednak szuka pomocy by ustalić przebieg zdarzeń z 19 czerwca.

– Mamy wstępne ustalenia i monitoring, z których wynika, że dziewczyna wyskoczyła sama. Na miejscu była obecna karetka pogotowia i ratownicy stwierdzili zgon. W tej chwili prowadzone jest śledztwo prokuratorskie. Badane jest między innymi czy dziewczyna nie była namawiana do samobójstwa – mówił mł. insp. Sebastian Gleń, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

d2ok8us

- Bardzo proszę o pomoc i wszystkie informacje w wiadomości prywatnej do mnie lub zgłaszanie na policje na osiedlu Złotej Jesieni - prosi zrozpaczona kobieta.

d2ok8us

Podziel się opinią

Share
d2ok8us
d2ok8us
Więcej tematów