W Faludży zaatakowano żołnierzy USA
Grupa Irakijczyków, uzbrojonych w granatniki typu RPG, zaatakowała w nocy z poniedziałku na wtorek oddział amerykańskich żołnierzy w Faludży - mieście, położonym na zachód od Bagdadu - podaje agencja France Presse. Spośród Amerykanów prawdopodobnie nikt nie ucierpiał - w czasie kontrataku amerykańskiego zginął natomiast Irakijczyk.