ycipk-40kw4h
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
terroryzm

Blair i Livingstone odwołują spotkania po wybuchu w metrze

Po informacji o "incydentach" w londyńskim metrze i autobusie premier Tony Blair odłożył przewidzianą na popołudnie wizytę w jednej ze szkół - podał rzecznik szefa brytyjskiego rządu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Blair i Livingstone odwołują spotkania po wybuchu w metrze
(AFP)
ycipk-40kw4h

Wcześniej podano, że burmistrz Londynu Ken Livingstone odwołał zaplanowaną wizytę w centrum pomocy ofiarom zamachów z 7 lipca.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-40kw4h

ycipk-40kw4h