Trwa ładowanie...

Szukało go 70 osób. 17-latek znaleziony martwy

Nastolatek z Czerska (woj. pomorskie) zaginął po tym, jak wyszedł z imprezy rodzinnej w sobotę wieczorem. Po kilkugodzinnych poszukiwaniach młody mężczyzna został znaleziony martwy.

Share
Szukało go 70 osób. 17-latek znaleziony martwy
Źródło: czas.tygodnik.pl, fot: Stanisław Kamiński
dq4y7bd

O zaginięciu 17-latka rodzina poinformowała o godz. 5 w niedzielę. Natychmiast podjęto poszukiwania, apel o pomoc udostępniono również w mediach społecznościowych - informuje portal gazetapomorska.pl.

Po godz. 13., ciało nastolatka zostało znalezione w rowie z wodą, ok. 150 m. od lokalu, w którym wcześniej się bawił. Było tak głęboko zanurzone, że na pierwszy rzut oka trudno je było dostrzec.

WP.PL
Źródło: WP.PL

- Policjanci przyjęli zgłoszenie o godz. 8.30. i udali się w miejsce, gdzie ostatnio widziano chłopaka. W poszukiwaniach pomagali również funkcjonariusze z oddziałów prewencji w Gdańsku - powiedziała w rozmowie z Wirtualną Polską Justyna Przytarska, rzecznik prasowa policji z Chojnic.

Zobacz również: Policja poszukuje zaginionego Piotra Kijanki

W akcji wzięło udział 70 policjantów oraz strażacy. Do poszukiwań wykorzystany został również helikopter. Przyczynę śmierci młodego mężczyzny bada prokuratura.

Źródło: czas.tygodnik.pl

- Prawdopodobną przyczyną śmierci było utonięcie lub wychłodzenie organizmu. Wstępnie wykluczyliśmy udział osób trzecich. Prowadzimy śledztwo w tej sprawie, we wtorek w południe planowana jest sekcja zwłok - powiedział dla WP Mirosław Orłowski, Prokurator Rejonowy w Chojnicach.

Źródło: gazetapomorska.pl/WP.

dq4y7bd

Podziel się opinią

Share
dq4y7bd
dq4y7bd
Więcej tematów