Trwa ładowanie...
d476gwq

Szczerba: prezydent znalazł się w gronie zdradzieckich mord

Prezes PiS Jarosław Kaczyński pozostał niewzruszony po poniedziałkowym przemówieniu prezydenta - zarzuca poseł PO Michał Szczerba. - Jak rozumiem, obecnie Andrzej Duda znalazł się w gronie tych zdradzieckich mord - powiedział.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
(WP.PL)
d476gwq

Prezydent Andrzej Duda w poniedziałek przemawiał do zgromadzonych pod pomnikiem Powstania Warszawskiego na Placu Krasińskich. W uroczystości brali udział m.in. weterani II wojny światowej, powstańcy warszawscy, przedstawiciele władz i mieszkańcy Warszawy.

Wśród zgromadzonych był także poseł PO Michał Szczerba. W programie #RZECZOPOLITYCE opowiadał o przebiegu uroczystości.

- Podczas przemówienia prezydenta na placu Krasińskich siedziałem w jednym rzędzie z Jarosławem Kaczyńskim i widziałem jak ten ostentacyjnie nie klaskał - powiedział Szczerba. - Jak rozumiem, obecnie Andrzej Duda znalazł się w gronie tych zdradzieckich mord - stwierdził poseł PO.

d476gwq

Według Szczerby, Prawo i Sprawiedliwość "staje się partią obciachu wśród młodych ludzi". - Wcześniej Polacy widzieli łagodne twarze Andrzeja Dudy i premier Beaty Szydło, która co innego mówiła, a z czego się nie wywiązuje. A teraz widzą psychopatyczne wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego, który nazywa opozycję kanaliami, zdradzieckimi mordami, używa słów, które mogą się kojarzyć z jakąś grupą społeczną, która niekoniecznie powinna być reprezentowana w Sejmie - mówił poseł.

Po słowach Kaczyńskiego

Parlamentarzysta nawiązał do wystąpienia prezesa Prawa i Sprawiedliwości, któremu podczas obrad Sejmu wyraźnie puściły nerwy.

- Wiem, że boicie się prawdy. Ale nie wycierajcie sobie mord zdradzieckich pamięcią mojego świętej pamięci brata. Zniszczyliście go, zamordowaliście, jesteście kanaliami - mówił z mównicy sejmowej prezes Kaczyński.

d476gwq

Podziel się opinią

Share

d476gwq

d476gwq
Więcej tematów