Trwa ładowanie...
d1oc0tk

Szczenięta uduszone w reklamówkach na śmietniku. Schronisko chce odnaleźć zwyrodnialca

Schronisko dla zwierząt w Zawierciu próbuje odnaleźć osobę, która wyrzuciła dziewięć szczeniaków na śmietnik. Psy były włożone do dwóch szczelnie zawiązanych reklamówek. "Dziś pies a jutro człowiek? Ludzie opamiętajcie się!" - apelują zbulwersowani pracownicy, którzy szukają osoby odpowiedzialnej za to okrutne zachowanie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szczenięta zostały wyrzucone na śmietnik
Szczenięta zostały wyrzucone na śmietnik (Wikimedia Commons CC BY)
d1oc0tk

Do sytuacji doszło w czwartek przy ul. 3go maja, tuż przy szaletach miejskich. Zwierzęta zostały wyrzucone na śmietnik,w dwóch żółtych reklamówkach. Jak informuje schronisko były maleńkie, jeszcze z pępowinami. Na nietypowe znalezisko trafiła kobieta sprzątająca pobliskie szalety. Pomimo szybkiego przyjazdu pracowników schroniska szczeniąt nie udało się uratować.

"Co jeszcze trzeba zrobić by do takich sytuacji nie dochodziło? Czy darmowa sterylizacja w Zawierciu to za mało? Czy łatwiej/ prościej jest spakować do wora z zamiarem uduszenia?" - napisali w poruszającym poście pracownicy schroniska, którzy proszą o pomoc we wskazaniu sprawcy. "Jeśli ktoś z Was widział osobę o godzinie około 17-17.30 która chodzi z żółtą reklamówką prosimy o kontakt 730505255,515131350".

d1oc0tk

Podziel się opinią

Share

d1oc0tk

d1oc0tk
Więcej tematów