Trwa ładowanie...
d4ev0fx

Szajka złodziei okradła sklepy w Bydgoszczy. Policja publikuje ich wizerunki

Policja bydgoska opublikowała wizerunki trzech mężczyzn. Są podejrzani o to, że jednego dnia okradli trzy sklepy znanej sieci. Jeden zagadywał ekspedientkę, drugi stał na czatach, a trzeci kradł pieniądze z zaplecza.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bydgoszcz. Policja opublikowała wizerunki poszukiwanych mężczyzn
Bydgoszcz. Policja opublikowała wizerunki poszukiwanych mężczyzn (KWP w Bydgoszczy)
d4ev0fx

Do serii kradzieży w małych sklepach znanej polskiej sieci doszło 25 stycznia na terenie trzech osiedli w Bydgoszczy: Osowa Góra, Jary oraz Błonia. Po przeanalizowaniu nagrań z monitoringów, policja doszło do wniosku, że wszystkich kradzieży dopuścili się ci sami trzej mężczyźni.

Schemat działania mężczyzn był we wszystkich sklepach taki sam.

- Jeden ze sprawców, wykorzystując nieuwagę pracowników, kradł pieniądze. Drugi zagadywał w tym czasie ekspedientkę, np. kupując hot-doga, a trzeci krążył po sklepie - powiedział Wirtualnej Polsce kom. Przemysław Słomski z zespołu prasowego KWP w Bydgoszczy.

Źródło: KWP w Bydgoszczy

Jak dodaje policjant, mężczyźni mieli ze sobą łączność. - Najprawdopodobniej osoba, która obserwowała sytuację w sklepie, była w stałym kontakcie telefonicznym ze sprawcą kradzieży pieniędzy za pomocą bezprzewodowych słuchawek - zaznaczył komisarz Słomski.

d4ev0fx

Jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy, kradzieży dokonywano na zapleczach sklepów.

Wszystkie osoby, które mogą przyczynić się do identyfikacji osób przedstawionych na zdjęciach i filmie, proszone są o kontakt z policją bydgoską pod numerem telefonu (52) 588 13 71 oraz całodobowo pod numerami: (52) 588 13 59 lub 112.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d4ev0fx
d4ev0fx

Podziel się opinią

Share
d4ev0fx
d4ev0fx
Więcej tematów