Trwa ładowanie...

Świętokrzyskie. Śmiertelnie pobił żonę. Są zarzuty dla 32-latka

Mężczyzna, który śmiertelnie pobił swoją żonę w szpitalu w Pińczowie (woj. świętokrzyskie) został umieszczony w areszcie i usłyszał zarzuty. 32-latkowi grozi dożywotnie pozbawienie wolności.
Share
Świętokrzyskie. Śmiertelnie pobił żonę. Są zarzuty dla 32-latka
Świętokrzyskie. Śmiertelnie pobił żonę. Są zarzuty dla 32-latka Źródło: PAP, Fot: Leszek Szymański
d1a4rhg

Do tragicznego w skutkach pobicia doszło w czwartek w pińczowskim szpitalu, który był miejscem pracy 36-latki. Przemysław M. wtargnął do szpitala i dotkliwie pobił swoją małżonkę, która zmarła na skutek odniesionych obrażeń.

Świętokrzyskie. Zostawił konającą żonę w miejscu pobicia

O przebiegu zdarzenia poinformowała Prokuratura Okręgow Kielcach. "W trakcie rozmowy uderzył głową pokrzywdzonej w ścianę budynku i doznała ona wówczas ciężkich obrażeń głowy, w następstwie których zmarła jeszcze tego samego dnia pomimo udzielenia jej specjalistycznej pomocy medycznej. Sprawca oddalił się z miejsca zdarzenia" - przekazał PAP rzecznik kieleckiej prokuratury Daniel Prokopowicz.

d1a4rhg

Mężczyzna został ujęty tego samego dnia. Policja doprowadziła go do Prokuratury Rejonowej, gdzie w sobotę rano usłyszał zarzut "spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu skutkującego śmiercią pokrzywdzonej". 32-latkowi grozi dożywocie.

"Podejrzany przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu, złożył też wyjaśnienia. Z uwagi na poczynione w sprawie ustalenia prokurator skierował do Sądu Rejonowego w Pińczowie wniosek o tymczasowe aresztowanie podejrzanego na okres 3 miesięcy, gdyż tylko taki środek zapobiegawczy zabezpieczy prawidłowo dalszy tok sprawy. Sąd uwzględnił wniosek prokuratora w całości" - relacjonował Prokopowicz.

Prawo budowlane. Rząd nie wyklucza dalszej liberalizacji w zakresie budowy małych obiektów

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1a4rhg

Podziel się opinią

Share
d1a4rhg
d1a4rhg
Więcej tematów