Trwa ładowanie...
duy5n8i

Stefan Niesiołowski: bojkotujcie obchody 100. rocznicy niepodległości

- PiS mówi o 100. rocznicy niepodległości. Oni nie mają prawa mówić o niepodległości. Bojkotujcie ich rocznice, święta, ich pomniki hańby. Wszystkie pomniki Kaczyńskiego i PiS-owskiej dominacji wylądują kiedyś w Kozłówce – mówił na proteście KOD przed Sejmem Stefan Niesiołowski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Według Stefana Niesiołowskiego Polska "wyrusza w długi marsz do wolności"
Według Stefana Niesiołowskiego Polska "wyrusza w długi marsz do wolności" (WP.PL)
duy5n8i

- Nie wiem, jak długo potrwa marsz do wolności. W Polsce były różne dyktatury, okupacje, zabory. Ale tak odrażającej, tak infantylnej dyktatury, jak pana Kaczyńskiego jeszcze nie pamiętam. Czegoś takiego Polska jeszcze nie przeżywała – stwierdził poseł Unii Europejskich Demokratów.

Stefan Niesiołowski podczas manifestacji odniósł się do trwającego wtedy w Sejmie przemówienia prezydenta Andrzeja Dudy. - Tam być może pewna pani poprawia kolejną broszę na swojej pomiętej marynarce. Mówią na nią premier, ale to nie jest żadna premier, a chodząca kompromitacja. Prawdopodobnie niedługo zostanie zastąpiona przez Mateusza Morawieckiego. On ma skrzywione usta od kłamania. Ile można kłamać? – mówił.

Stefan Niesiołowski przed Sejmem: Polska wyrusza w długi marsz do wolności

Jak mówił, PiS wprowadziło w Polsce cenzurę, a żeby to zauważyć należy spojrzeć na paski w TVP. I zaapelował do polityków opozycji, aby nie przychodzić do programów w telewizji publicznej. – Niech PiS dyskutuje z PiS-em w tych załganych mediach. Mamy jeszcze swoje media – wykrzykiwał Stefan Niesiołowski.

duy5n8i

- PiS mówi o 100. rocznicy niepodległości. Oni nie mają prawa mówić o niepodległości. Bojkotujcie ich rocznice, święta, ich pomniki hańby. Wszystkie pomniki Kaczyńskiego i PiS-owskiej dominacji wylądują kiedyś w Kozłówce (muzeum z socrealistycznymi rzeźbami z PRL – przyp. red.) – mówił podczas manifestacji przed Sejmem Stefan Niesiołowski.

duy5n8i

Podziel się opinią

Share
duy5n8i
duy5n8i
Więcej tematów