Trwa ładowanie...
d2pfyrf

Sprawa księdza z Tylawy znów w prokuraturze

Sprawą proboszcza z Tylawy (woj. podkarpackie), podejrzewanego o seksualne molestowanie uczennic szkoły podstawowej, zajmie się Prokuratura Rejonowa w Jaśle. Wcześniej sprawę umorzyła Prokuratura Rejonowa w Krośnie.

d2pfyrf
d2pfyrf

Prokurator rejonowy w Jaśle Andrzej Gadzała poinformował w poniedziałek, że sprawę księdza Michała M. przekazała jej Prokuratura Okręgowa w Krośnie. Powiedział, że prokuratura ta dokonała nowej oceny sprawy i jest ona odmienna od oceny dokonanej przez prokuraturę, która umorzyła postępowanie. Prokurator nie podał jednak szczegółów.

Ze źródeł zbliżonych do prokuratury PAP dowiedziała się, że do Prokuratury Okręgowej w Krośnie wpłynęły zażalenia dotyczące umorzenia sprawy. Postępowaniem zainteresowało się też Ministerstwo Sprawiedliwości.

Prokuratura Rejonowa w Krośnie na początku listopada umorzyła sprawę księdza Michała M., ponieważ nie dopatrzono się znamion czynu zabronionego. Według prokuratora rejonowego w Krośnie Stanisława Piotrowicza, ksiądz nie molestował dzieci, brał je jedynie na kolana i całował. (ajg)

d2pfyrf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2pfyrf
Więcej tematów