Trwa ładowanie...

"Śmierć wrogom ojczyzny" na mundurze strażnika leśnego. "Absolutnie niedopuszczalne"

Jeden ze strażników leśnych pracujących w Puszczy Białowieskiej umieścił na swoim mundurze naszywkę z napisem "Śmierć Wrogom Ojczyzny". Na Twitterze strażnik przyznał, że ma "alergię na ekologów i lewactwo wszelkiej maści". Jest już reakcja Lasów Państwowych.

"Śmierć wrogom ojczyzny" na mundurze strażnika leśnego. "Absolutnie niedopuszczalne"Źródło: Twitter, fot: Twitter Podlasuk
d4bk46f
d4bk46f

Z powodu napięcia i sporu z ekologami Lasy Państwowe skierowały do Puszczy Białowieskiej dodatkowe siły Straży Leśnej. "A ŚWO na rękawie jest teraz w regulaminie Straży Leśnej?" - zapytał rzeczniczkę Lasów Państwowych jeden z użytkowników Twittera, który zamieścił zdjęcie strażnika z naszywką "Śmierć Wrogom Ojczyzny" na ramieniu.

Zobacz też: Co mieszkańcy sądzą o Puszczy Białowieskiej?

Strażnik napisał na Twitterze, że sprawa ta "nie ma wpływu na likwidację przez Straż Leśną bezprawnych działań pseudoekologów". Jednocześnie opisał siebie jako osobę, która ma "alergię na ekologów i lewactwo wszelkiej maści".

d4bk46f

- To oczywiście nieregulaminowe zachowanie. Na mundurach, czy to policyjnych, czy wojskowych, czy straży leśnej, nie można umieszczać dowolnych napisów - mówi w rozmowie z polsatnews.pl rzeczniczka Lasów Państwowych Anna Malinowska.

Strażnik na co dzień pracuje w lasach w woj. lubuskim. Do Puszczy Białowieskiej przyjechał w delegacji, która po nagłośnieniu sprawy przez media, została mu cofnięta. Wobec niego zostanie również wszczęte służbowe postępowanie wyjaśniające.

Źródło: Polsat News,Twitter

d4bk46f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4bk46f
Więcej tematów