Trwa ładowanie...

Sosnowiec. O włos od tragedii. Z nożem na żonę. Grozi mu dożywocie

Sosnowieccy policjanci zatrzymali 25-letniego mężczyznę, który podczas awantury domowej ugodził kilkakrotnie swoją żonę nożem. Życiu kobiety obecnie nie zagraża już niebezpieczeństwo. Sprawcy może grozić nawet dożywotnie więzienie.
Share
Sosnowiec. Policjanci zatrzymali 25-letniego mężczyznę, który ugodził kilkakrotnie żonę nożem.
Sosnowiec. Policjanci zatrzymali 25-letniego mężczyznę, który ugodził kilkakrotnie żonę nożem.Źródło: Pixabay, Fot: pixabay.com Klaus Hausmann
d12pwpg

Policja w Sosnowcu zatrzymała 25-letniego mężczyznę, który podczas awantury domowej ugodził kilkakrotnie swoją żonę nożem. Za zamiar pozbawienia jej życia grozi mu teraz najwyższy wymiar kary.

Policjanci dostali zgłoszenie o zajściu od sąsiadki małżeństwa, do której zraniona kobieta zwróciła się z prośbą o pomoc. Pokrzywdzona została przekazana pod opiekę lekarzy, a policjanci zatrzymali jej męża.

Na podstawie zgromadzonego przez śledczych materiału dowodowego, prokurator postanowił przedstawić 25-latkowi zarzut usiłowania zabójstwa żony. Sąd, po rozpoznaniu sprawy, zdecydował o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego na 3 miesiące. Mężczyzna nigdy wcześniej nie był karany, jednak teraz grozić mu może nawet dożywotnie więzienie.

d12pwpg

Sosnowiec. Mąż złamał nogę niepełnosprawnej żonie

To w ostatnich dniach kolejna tak drastyczna małżeńska przemoc. Sosnowieccy policjanci zatrzymali innego mężczyznę, który znęcał się nad swoją niepełnosprawną żoną, zarówno fizycznie jak i psychicznie.

Po interwencji, która miała miejsce zaraz po tym, jak 59-latek spowodował u swej ofiary poważne złamanie nogi, policjanci ustalili, że koszmar kobiety trwa od początku roku. Prokurator objął mężczyznę policyjnym dozorem i wydał mu zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej. Oprawca musi również opuścić mieszkanie zajmowane wspólnie ze swoja ofiarą. Grozi mu 5 lat więzienia.

Strajk Kobiet. Wiceminister Sellin "zmienił nazwę" protestów

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d12pwpg

Podziel się opinią

Share
d12pwpg
d12pwpg
Więcej tematów