Trwa ładowanie...

Śląskie. Mężczyzna zginął w pożarze domu w Żywcu. Zabił go tlenek węgla

Starszy mężczyzna zginął w pożarze budynku w Żywcu. Ogień samoistnie zgasł. Ofiara zmarła najprawdopodobniej w wyniku zaczadzenia.
Share
Śląskie. Starszy mężczyzna zginął w pożarze budynku w Żywcu, najprawdopodobniej w wyniku zaczadzenia.
Śląskie. Starszy mężczyzna zginął w pożarze budynku w Żywcu, najprawdopodobniej w wyniku zaczadzenia.Źródło: Facebook.com
d1r1302

Pożar wybuchł w budynku dwukondygnacyjnym na ulicy Wesołej w Żywcu. - Ciało znaleźli strażacy po wejściu do środka - poinformował w sobotę PAP rzecznik żywieckich strażaków asp. szt. Tomasz Kołodziej.

- W mieszkaniu widoczne były ślady pożaru. Nadpalone były elementy wyposażenia. Gdy przyjechaliśmy, w piątek wieczorem, ogień już wygasł – dodał asp. szt. Tomasz Kołodziej.

Przyczyna pożaru nie jest jeszcze znana. - Mężczyzna w wieku około 70 lat prawdopodobnie spał, gdy pojawił się ogień. Zaczadził się. Gdy w pomieszczeniu zabrakło tlenu, ogień zgasł – powiedział strażak.

d1r1302

Rzecznik żywieckiej straży pożarnej zaapelował o montaż czujników tlenku węgla w mieszkaniach. - One alarmują w miarę szybko, gdy stężenie staje się niebezpieczne – powiedział.

PiS. Politolog o losach Dworczyka. "Kandydat na następcę Kaczyńskiego"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1r1302

Podziel się opinią

Share
d1r1302
d1r1302
Więcej tematów