Trwa ładowanie...

Bielsko-Biała. Otwarty basen i lodowisko. Powstanie baza danych o dostępnych atrakcjach

W związku z luzowaniem pandemicznych obostrzeń od piątku Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji otworzył pływalnię Troclik i lodowisko sezonowe na boisku Orlik w Parku Słowackiego.

Śląskie. Od 12 lutego w Bielsku-Białej działa m.in. sztuczne lodowisko na boisku Orlik w Parku Słowackiego.Śląskie. Od 12 lutego w Bielsku-Białej działa m.in. sztuczne lodowisko na boisku Orlik w Parku Słowackiego.Źródło: UM Bielsko-Biała, fot: Paweł Sowa
d427o7b
d427o7b

Pływalnia działa w ścisłym reżimie sanitarnym. Oznacza to, że korzystające z Troclika osoby muszą przy wejściu zdezynfekować dłonie, a na terenie obiektu – od wejścia aż po szatnię poruszać się w maseczkach na twarzy.

Na pływalnię będzie mogło wejść maksymalnie 80 osób – tyle jednocześnie może przebywać w nieckach basenowych. Od 12 lutego czynne są również sauny. Godziny otwarcia obiektu to 6.00-22.00.

Z lodowiska w Parku Słowackiego również jednocześnie będzie mogło skorzystać 80 osób. Na terenie lodowiska, także w trakcie jazdy, będą obowiązywały maseczki, a przy wejściu i wyjściu należy zdezynfekować ręce. Do dyspozycji łyżwiarzy będzie wypożyczalnia sprzętu.

Lodowisko jest czynne w godzinach 10.00-21.45. Od 12 lutego, w reżimie sanitarnym, dostępna jest również pływalnia AQUA. Cały czas czynna jest także Kolej Linowa Szyndzielnia, a w piątek ruszył sezon zimowy na Dębowcu.

d427o7b

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią od 12 lutego warunkowo zostały otwarte baseny, korty tenisowe, stoki narciarskie i zewnętrzne boiska. Nowe wytyczne związane z pandemią koronawirusa obowiązują do 28 lutego.

Bielsko-Biała. Lista miejsc działających po poluzowaniu obostrzeń

Lokalna Organizacja Turystyki Beskidy chce uruchomić aktualną bazę danych - listę miejsc, które otwierają się na nowo po wymuszonej przerwie.

Powrót do szkół. Prof. Krzysztof Simon o terminie decyzji. "Trzeba to zrobić"

"Jeśli jesteś gestorem hotelu, pensjonatu lub innego rodzaju obiektu rekreacyjnego bądź atrakcji turystycznej, napisz do nas koniecznie, od kiedy i na jakich zasadach działasz. Przesyłając zgłoszenie, nie zapomnij podać podstawowych informacji na temat prowadzonej działalności, numeru telefonu i adresu www" – zachęcają organizatorzy z LOT-u.

d427o7b

Zgłoszenia można wysyłać na adres biuro@visitbielsko.pl

Na podstawie przesłanych zgłoszeń powstanie lista obiektów, która zostanie opublikowana na stronach internetowych bielskiego magistratu i Lokalnej Organizacji Turystyki Beskidy visitbielsko.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d427o7b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d427o7b
Więcej tematów