Trwa ładowanie...

Skoki narciarskie 2019 na żywo - sobota 2 lutego. Transmisja online i TV zawodów Pucharu Świata w lotach narciarskich z Oberstdorfu

Skoki narciarskie 2019 na żywo – gdzie obejrzeć transmisję zawodów Pucharu Świata w lotach narciarskich? Plan sobotnich lotów narciarskich oraz transmisja w TV.

Share
Skoki narciarskie 2019 na żywo - sobota 2 lutego. Transmisja online i TV zawodów Pucharu Świata w lotach narciarskich z Oberstdorfu
Źródło: East News, fot: AP
d2piji2

Skoki narciarskie 2019 na żywo – sobota 3 lutego

Skoki narciarskie w sobotę to kolejna porcja dalekich lotów narciarskich. Główną rolę w popołudniowym konkursie mogą odegrać skoczkowie z Polski. Zanim jednak rozpocznie się konkurs zawodnicy wezmą udział w kwalifikacjach zaplanowanych na godzinę 14:45. O udział w konkursie powalczy sześciu biało – czerwonych: Kamil Stoch, Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Stefan Hula, Jakub Wolny oraz Paweł Wąsek.

Skoki narciarskie w sobotę mogą okazać się niezwykle emocjonujące dla fanów polskiej kadry. Loty narciarskie na skoczni w Oberstdorfie w wydaniu Polaków bywają bardzo efektowne. To właśnie tutaj przed rokiem Kamil Stoch zdobył wicemistrzostwo świata w lotach narciarskich. We wczorajszym konkursie, na półmetku rywalizacji Kamil Stoch zajmował pierwsze, a Piotr Żyła drugie miejsce. W czołowej 10 znalazło się jeszcze dwóch biało-czerwonych. Ostatecznie na drugim stopniu podium stanął Dawid Kubacki, a kolejno 4. i 5. lokatę zajęli Piotr Żyła i Kamil Stoch.

Skoki narciarskie 2019 na żywo – transmisja online za darmo

Transmisja online sobotniego konkursu skoków narciarskich będzie dostępna na stronie TVP Sport. Zawody Pucharu Świata w lotach narciarskich w Oberstdorfie będzie można śledzić również w aplikacji mobilnej TVP Sport.

d2piji2

Skoki narciarskie na żywo w internecie za darmo będzie można obejrzeć również na stronie WP Pilot. Aby śledzić transmisję lotów narciarskich wystarczy dokonać bezpłatnej rejestracji, a następnie włączyć kanał TVP 1.

Relację live z kwalifikacji oraz sobotniego konkursu Pucharu Świata w lotach narciarskich przeprowadzi redakcja WP Sportowe Fakty.

Skoki narciarskie 2019 na żywo – transmisja w TV

Skoki narciarskie na żywo będzie można obejrzeć również w TV. Transmisję lotów narciarskich z Oberstdorfu tradycyjnie przeprowadzi TVP 1 (studio poprzedzające skoki narciarskie o 15:50, 16:00 początek konkursu lotów narciarskich) oraz TVP Sport (początek studio przed zawodami od 15:20, 16:00 rozpoczęcie transmisji zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich)
.

Transmisja skoków narciarskich będzie dostępna również w kanale Eurosport 1. Studio poprzedzające skoki narciarskie rozpocznie się tutaj o godzinie 15:30, a pierwsza seria zawodów Pucharu Świata w Obestdorfie o 16:00.

d2piji2

Podziel się opinią

Share
d2piji2
d2piji2
Więcej tematów