Trwa ładowanie...

Sikorski po wpisie Mularczyka: zapamiętajmy tę szuję

Były marszałek Sejmu Radosław Sikorski nie wytrzymał po wpisie Arkadiusza Mularczyka (PiS) z zapowiedzią procesów wobec opozycji. Na Twitterze zamieścił krótki, ale dosadny komentarz.

Sikorski po wpisie Mularczyka: zapamiętajmy tę szujęŹródło: PAP, fot: Tytus Żmijewski
d33jhif
d33jhif

Oburzenie Sikorskiego wywołał sobotni wpis Mularczyka. "Niebawem ruszą sprawy sądowe i prokuratorskie wobec totalnej (opozycji - przyp. red.). Dosyć już arogancji, chamstwa i pomówień" - napisał na Twitterze poseł PiS.

Nieoczekiwany komentarz posła wywołał spore poruszenie w internecie. Mularczykowi oberwało się zwłaszcza od Radosława Sikorskiego. "Zapamiętajmy tę szuję" - skomentował krótko wpis były marszałek Sejmu.

Opozycja oburzona

Mularczyk był krytykowany także przez innych polityków opozycji. "PIS chwali się publicznie, że wykorzystuje prokuraturę przeciw konkurentom politycznym. Kiedyś będziesz się tłumaczył w sądzie" - napisał poseł PO Sławomir Nitras.

"Jak się ma własną prokuraturę, to wszystko może okazać się pomówieniem" - skomentowała na Twitterze Katarzyna Lubnauer z Nowoczesnej.

"Pan Mularczyk swoją wypowiedzią wzywającą prokuraturę i sądy do prześladowania opozycji naruszył wszelkie standardy posła i adwokata. Hańba." - stwierdził Roman Giertych.

Poseł Mularczyk wydawał się być niewzruszony na krytykę ze strony opozycji. Nie odniósł się także do próśb o sprecyzowanie, jakich spraw miałyby dotyczyć postępowania.

d33jhif
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d33jhif
Więcej tematów