Trwa ładowanie...
d3hqw82
czwórka
+1
09-01-2008 08:00

Serialowy początek roku w TV 4


Styczeń w Czwórce zdominowany będzie przez akcję i przygodę. Na
antenę stacji powróciła mroczna 'Regina' i znany z Polsatu
trzymający w napięciu serial '24 godziny'. Nie brakuje też nowości
- premierowej rosyjskiej produkcji 'Antykiller 2: Antyterroryści' i
trzeciej edycji programu 'Instynkt Tropiciela'.

d3hqw82
d3hqw82

Po dwóch miesiącach przerwy do Czwórki wrócił znany już widzom serial "Regina" (8 odcinków TV 4 powtórzy, potem zobaczymy 22 nowe), czyli mroczna tajemnica rodziny Popielów - 33-letnia główna bohaterka (Regina - w tej roli Dominika Ostałowska), skazana za zamordowanie swojej siostry, powraca po 8 latach spędzonych w więzieniu do rodzinnego domu. I tak zaczyna się piekło - to prawdziwy dramat nieskrywanych emocji, wzajemnych oskarżeń, a jednocześnie rozliczania bolesnej i mrocznej przeszłości rodzinnej. Ta mieszanka tematyki obyczajowej, thrilleru i mistyki to niewątpliwie oryginalna pozycja wśród polskiej oferty serialowej ostatnich lat. Obok Dominiki Ostałowskiej w głównych rolach występują: Kinga Preis, Olgierd Łukaszewicz i Mirosław Baka. Emisja w czwartki ok. 22:30 (po dwa odcinki). Sześć pierwszych odcinków "Reginy" (emitowanych w październiku 2007) obejrzało średnio 172 tys. osób przy udziałach wynoszących 1,13 proc. (dane AGB Nielsen Media Research).

TV4 przygotowała też nowość - nie pokazywany dotąd w Polsce serial sensacyjny 'Antykiller2: Antyterroryści', który zrobił już prawdziwą karierę w Rosji. Tym razem widzów czeka śledzenie poczynań majora Koreniewa, który w samotnej walce z wszechobecną przestępczością, próbuje uniemożliwić plany terrorystów, chcących zniszczyć wielomilionowe miasto. Atutem serialu jest znakomite ujęcie realiów współczesnej Rosji i iście hollywoodzka realizacja. Liczący 4 odcinki 'Antykiller2: Antyterroryści' wystartował 2 stycznia, a można go oglądać w środy o 21.00.

Przełamaniem serialowej konwencji jest emitowany w soboty rano program podróżniczy 'Instynkt Tropiciela'. To już trzecia edycja ekscytujących podróży po Polsce, tym razem jednak wzbogacona o nowe tereny - Litwę. Program poprowadzi znany z pierwszej edycji Szymon Cempura, który w 8 odcinkach przejedzie 1000 kilometrów i pokaże widzom duże aglomeracje i małe miasteczka, będzie nad morzem, w dolinach i na równinach - jednym słowem wszędzie. Bohaterami serii będą także niebanalni ludzie, sport i nocne życie. Emisja w piątki o 9.25.

I na koniec jeden z najbardziej popularnych seriali na całym świecie - '24 godziny', znany już jednak polskim widzom za sprawą telewizji Polsat. Drugi sezon (24 odcinki) to trzymające w napięciu przygody agenta federalnego Jacka Bauera (Kiefer Sutherland - zdobywca Złotego Globu), który próbując uchronić kraj przez atakiem terrorystów (a to na specjalną prośbę prezydenta) zmaga się jednocześnie z problemami ze swoją córką Kim (Elisha Cuthbert), z którą chce odbudować zerwane relacje. Czy uda mu się pogodzić te dwie role? Odpowiedź widzowie znajdą w piątki w godzinach od 21.00 do 23.00, kiedy stacja będzie emitować po 2 odcinki serialu.

d3hqw82
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3hqw82
Więcej tematów