WP

Senator Waldemar Bonkowski z PiS nie odpuszcza żonie. Walczy, by ścigała ją prokuratura

Senator PiS Waldemar Bonkowski jak co miesiąc pojawił się na miesięcznicy smoleńskiej, tradycyjnie stanął blisko prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Po miesięcznicy zabrał na kawę swoją kochankę Mariolę G. Tymczasem na swoją żonę, z którą chce się rozwieść, nasyła prokuraturę. Śledczy odmówili zajęcia się z urzędu wywiadem, jakiego udzieliła, więc senator odwołał się od decyzji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Senator PiS Waldemar Bonkowski i jego kochanka Mariola G. po miesięcznicy smoleńskiej 10.01.18 r.
Senator PiS Waldemar Bonkowski i jego kochanka Mariola G. po miesięcznicy smoleńskiej 10.01.18 r. (Newspix, Fot: Wolf)
WP

Waldemar Bonkowski ma na głowie wiele. Kilka dni temu brylował na spotkaniu świąteczno-noworocznym u prezydenta Andrzeja Dudy. Dzień później tradycyjnie pojawił się na miesięcznicy smoleńskiej. Nie był sam - zabrał ze sobą Mariolę G., z którą według żony ma romans. Po uroczystościach zabrał ją na kawę do pobliskiej kawiarni, a później razem z nią odjechał z Krakowskiego Przedmieścia autobusem. Polityk PiS wysiadł przy hotelu poselskim, Mariola G., pojechała do domu.

Ale to nie wszystko. Waldemar Bonkowski wojuje ze swoją żoną o majątek, a w dodatku próbuje zainteresować nią prokuraturę. Jak poinformowaliśmy 7 stycznia, śledczy odmówili wszczęcia śledztwa z zawiadomienia senatora. Chciał on, aby ścigali jego żonę za zniesławienie, bo opowiedziała w wywiadzie o jego romansie i groźbach, które kierował pod adresem jej i jej rodziny.

W rozmowie z WP senator mówił, że odwoła się od decyzji prokuratury. I tak się stało. "Uprzejmie informuję, że decyzja jest nieprawomocna. Pokrzywdzony złożył zażalenie które zostanie rozpoznane przez Prokuraturę Okręgową w Gdańsku" - poinformowała Wirtualną Polskę prok. Grażyna Wawryniuk, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

WP
Polub WP Wiadomości
WP
WP