Trwa ładowanie...
d3jsuak

Sąd nakazał odebrać matce 11 dzieci. Trafią do pieczy zastępczej

Mają od 4 do 17 lat. Wszyscy trafią do domów dziecka. W piątek 11 dzieci pani Magdaleny ma być gotowych do wyprowadzki. Decyzją sądu zostaną odebrane matce i umieszczone w pieczy zastępczej.
Share
Pani Magdalena straci 11 z 15 dzieci
Pani Magdalena straci 11 z 15 dzieciŹródło: Gazeta Radomszczańska
d3jsuak

Sąd w Piotrkowie Trybunalskim zdecydował, że 11 dzieci pani Magdaleny trafi do domów dziecka. Decyzja zapadła 30 grudnia, wyrok jest prawomocny. Dzieci zostaną odebrane przez pracowników Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Radomsku. O sprawie pisze "Gazeta Radomszczańska".

Dyrektor PCPR w Radomsku powiedziała dziennikarzowi gazety - jest prawomocny wyrok, a oni są zmuszeni go wykonać.

Pani Magdalena ma łącznie 15 dzieci. Czwórka z nich jest już dorosła. Te, które zostaną jej odebrane, mają od 4 do 17 lat. Mieszkanka Wierzbicy w gminie Ładzice twierdzi, że nie wie, dlaczego wszystkie małoletnie dzieci zostaną jej odebrane. Miała dowiedzieć się jedynie, że ma to mieć związek z warunkami, w jakich mieszkają, oraz kwestią opuszczania szkoły przez starszych synów. Pani Magdalena wyznała jednak, że dom remontuje i stara się zapewnić jak najlepszy byt dzieciom.

d3jsuak

Rodziną pani Magdaleny zajmuje się Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ładzicach od przynajmniej 20 lat. Miała asystenta rodziny i pracownika socjalnego, który w domu pojawiał się kilka razy w tygodniu.

Źródło: Gazeta Radomszczańska

Zobacz też: Były rzecznik Andrzeja Dudy komentuje "pojawienie się" Donalda Tuska

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3jsuak

Podziel się opinią

Share
d3jsuak
d3jsuak
Więcej tematów