Trwa ładowanie...

S3. Pożar naczepy. Gigantyczna chmura gęstego dymu

W poniedziałek na drodze S3 pod Nową Solą doszczętnie spłonęła naczepa ciężarówki. Gęsty, czarny dym widoczny był z daleka. Kierowcy musieli liczyć się z poważnymi utrudnieniami na drodze.

Share
S3. Pożar ciężarówki z materiałami łatwopalnymi
S3. Pożar ciężarówki z materiałami łatwopalnymi Źródło: Facebook
d1remng

Do pożaru doszło w poniedziałek około godziny 10:00, na 207. kilometrze drogi ekspresowej S3 na wysokości miejscowości Konradowo. Jak informuje portal newslubuski.pl, ze wstępnych informacji wynika, iż pożar początkowo rozwinął się w okolicach jednego z kół naczepy. Ogień następnie rozprzestrzenił się na transportowany ładunek - komponenty do produkcji styropianu.

S3. Pożar naczepy. Kierowca był bezpieczny

Kierowca ciężarówki zdążył odczepić naczepę i odjechać w bezpieczne miejsce. W chwili dotarcia strażaków na miejsce pożar był już mocno rozwinięty. Gęste i czarne kłęby dymu widoczne były z Nowej Soli i okolic.

d1remng

Na miejscu pracowało pięć zastępów straży pożarnej. Ruch w kierunku Zielonej Góry był całkowicie zablokowany, z kolei w kierunku Polkowic odbywał się jednym pasem. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, a obecnie pożar został już opanowany. Odcinek jest więc przejezdny.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Aleksander Kwaśniewski o Jarosławie Kaczyńskim: byłoby normalne, gdyby został premierem

Źródło: newslubuski.pl

d1remng

Podziel się opinią

Share
d1remng
d1remng
Więcej tematów