Trwa ładowanie...
d474v9d

Rzeczniczka PiS o partii Rydzyka. "Jedność na prawicy jest warunkiem sukcesu"

Beata Mazurek odniosła się do wieści o rejestracji tzw. partii Rydzyka. Jak napisała na Twitterze, każdy ma prawo zakładać partię, ale każdy, kto działa przeciwko jedności prawicy, ułatwia powrót do władzy lewicy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rzeczniczka PiS stwierdziła, że każda partia, która burzy dzisiejszy "układ", ułatwia powrót do władzy lewicy
Rzeczniczka PiS stwierdziła, że każda partia, która burzy dzisiejszy "układ", ułatwia powrót do władzy lewicy (East News)
d474v9d

Wniosek o rejestrację partii "Ruch Prawdziwa Europa" trafił do Sądu Okręgowego w Warszawie w minionym tygodniu. Złożył go europoseł Mirosław Piotrowski, blisko związany z o. Tadeuszem Rydzykiem.

Jako pierwszy do tych informacji dotarł dziennikarz Wirtualnej Polski Sylwester Ruszkiewicz. Piotrowski sprecyzował, że podstawą programową partii będą założenia «Ruchu Europa Christi», a szczegółowe informacje pojawią się po jej wpisaniu do rejestru partii politycznych.

PiS sceptyczne wobec partii Rydzyka

d474v9d

Politycy PiS wiązani z nowym ugrupowaniem, póki co zdecydowanie się od niego odcinają. Jego powołanie skomentowała rzeczniczka partii rządzącej. Beata Mazurek napisała na Twitterze, że choć każdy ma prawo zakładać partię, to każdy, kto działa przeciwko jedności prawicy, ułatwia powrót do władzy lewicy.

"Jedność na prawicy jest warunkiem sukcesu. Niektórzy mogą mieć indywidualne cele. PiS przyjmuje odpowiedzialność za państwo" - zapewniła Mazurek.

Zobacz także: Stefan Niesiołowski o partii Rydzyka. "Szantaż"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d474v9d

Podziel się opinią

Share
d474v9d
d474v9d