Trwa ładowanie...
d3xz5tx

Ruda Malaniecka. Matka z dzieckiem zginęła w zderzeniu osobówki z tirem

Śmiertelny wypadek na trasie z Piotrkowa Trybunalskiego do Kielc. W miejscowości Ruda Malaniecka (woj świętokrzyskie) zginęły dwie osoby. Utrudnienia na DK74 mogą potrwać wiele godzin.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Przyczyny wypadku wyjaśnia świętokrzyska drogówka
Przyczyny wypadku wyjaśnia świętokrzyska drogówka (.facebook.com/osprudamaleniecka)
d3xz5tx

W nocy skrzyżowaniu dróg krajowych nr 42 i 74 w okolicach Rudej samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Zabici to 9-letnie dziecko oraz 33-letnia kobieta.

- Kierowca ciężarowej scanii wymusił pierwszeństwo przejazdu samochodzie osobowym, w którym podróżowała czteroosobowa rodzina z powiatu łańcuckiego: 33-letni kierowca, jego 33-letnia żona oraz dwoje dzieci w wieku 5 i 9 lat - relacjonuje w rozmowie z portalem tkn24.pl sierż. Marta Przygodzka z policji w Końskich.

Kierowca oraz 5-letnie dziecko zostali zabrani do szpitala w Kielcach.

google maps

Po wypadku droga została zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać nawet pięć godzin.

d3xz5tx

Przyczyny i okoliczności tragedii nie są jeszcze znane. Jednak nasz czytelnik uważa, że na skrzyżowaniu tych dróg powinien zostać zainstalowany fotoradar. "W tym roku to już co najmniej siedem osób zginęło w tym miejscu. Jest bardzo niebezpieczne" - pisze przez dziejesie.wp.pl pan Mariusz

#

bezpieczniWPolsce

Poprzez wakacyjną akcję Wirtualnej Polski chcemy ostrzegać naszych czytelników o utrudnieniach spowodowanych wypadkami i innymi niebezpiecznymi zdarzeniami.

d3xz5tx

Tagujcie swoje materiały hasztagiem#bezpieczniWPolsce i razem z nami informujcie o niebezpiecznych sytuacjach. Wysyłajcie swoje zdjęcia i nagrania na adres dziejesie.wp.pl bądź nasz profil na Facebooku WP Dziejesie.

Zobacz także: Prowadził pod wpływem alkoholu. Kamil Durczok przeprasza

d3xz5tx

Podziel się opinią

Share

d3xz5tx

d3xz5tx
Więcej tematów