WP

Robert Biedroń przeprosił Barbarę Nowacką. "Dzisiaj w polityce dzieli się także przyjaciół"

- Jeżeli ona w jakikolwiek sposób poczuła się urażona, to ją przepraszam serdecznie - zwrócił się do Barbary Nowackiej na antenie TVN24 Robert Biedroń. Prezydent Słupska stwierdził wcześniej w rozmowie z dziennikarką TOK FM, że polityk była "tresowana".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robert Biedroń twierdzi, że przyjaźni się z Barbarą Nowacką
Robert Biedroń twierdzi, że przyjaźni się z Barbarą Nowacką (PAP, Fot: Darek Delmanowicz)
WP

- To może dobra okazja, ponieważ rano w jednej ze stacji radiowych powiedziałem, że my jesteśmy po tej stronie progresywnej tresowani do tego, że mamy się podporządkować Koalicji Obywatelskiej - powiedział w TVN24 Robert Biedroń.

Prezydent Słupska w czwartek rano w TOK FM stwierdził, że media liberalne przez kilka miesięcy "tresowały" Barbarę Nowacką, żeby "dołączyła do Koalicji Obywatelskiej". I dodał, że po tym "Koalicja Obywatelska ma takie same notowania, albo mniejsze nawet o 6 proc. w niektórych sondażach, niż wcześniej".

WP

- To zostało odebrane jako atak na Barbarę Nowacką. Nowacka to moja przyjaciółka. Jeżeli ona w jakikolwiek sposób poczuła się urażona, to ją przepraszam serdecznie. To dla mnie bardzo kłopotliwa sytuacja, że dzisiaj w polityce dzieli się także przyjaciół - przyznał.

– Przypisywanie Robertowi złych intencji jest elementem gry politycznej. Robert wielokrotnie udowodnił, że zawsze stoi po stronie kobiet – komentował w rozmowie z WP doradca prezydenta Słupska, dr Marcin Anaszewicz.

Zobacz także: Adam Bielan atakuje Pawła Kukiza. Cięta riposta

WP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Wiadomości
WP
WP