Trwa ładowanie...

Robert Biedroń promuje książkę o sobie

• Robert Biedroń opowiada o swoim dzieciństwie i działalności politycznej podczas promowania książki „Pod prąd”
• Książka jest wywiadem-rzeką z politykiem i działaczem społecznym
• Prezydent Słupska będzie promować książkę w Łodzi i Warszawie 19 i 20 listopada

Share
Robert Biedroń promuje książkę o sobieŹródło: WP
d3ztj95

W książce, która jest wywiadem-rzeką, Robert Biedroń opowiada o swoim dzieciństwie, trudnych relacjach z ojcem, próbie samobójczej i jak to się stało, że zaangażował się w działalność polityczną. Również opowiada o swoich relacjach z kobietami i swoim związku.

Prezydent Słupska promuje książkę „Pod prąd” na spotkaniach autorskich w całej Polsce. A spotkania z nim przyciągają wielu zainteresowanych, podczas których prezydent Słupska odpowiada na pytania nie tylko dotyczące książki, ale też bieżącej polityki.

Robert Biedroń urodził się w Rymanowie w Bieszczadach gdzie dorastał i chodził do szkoły. Jest znany ze swojej działalności społecznej na rzecz obrony praw człowieka oraz osób LGBT. W 2011 roku został posłem, który nie ukrywał swojej orientacji homoseksualnej, a w 2014 roku wystartował w wyborach na prezydenta Słupska, które wygrał w drugiej turze wyborów.

Robert Biedroń budzi kontrowersje

Spotkania przebiegają spokojnie, ale we wrześniu w Wadowicach doszło do incydentu podczas prezydentów, wójtów i burmistrzów miast. Były pracownik biura poselskiego, Józefa Brynkusa z Kukiz’15, przed spotkaniem w niewybredny sposób mówić o orientacji seksualnej prezydenta Słupska. Awanturujący się mężczyzna nie chciał opuścić sali i po kilku minutach policja musiała zaprowadzić porządek, aby można było kontynuować spotkanie.

Spotkanie w Łodzi i Warszawie

Najbliższe spotkanie z Robertem Biedroniem odbędzie się w Łodzi w Manufakturze 19 listopada o godz. 17. Następnego dnia prezydent Słupska pojedzie do Warszawy spotkać się w Empiku na Nowym Świecie o godz. 16.

d3ztj95
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ztj95
d3ztj95
Więcej tematów