Trwa ładowanie...
dxwq5md

Riad Haidar wzruszony protestem w swojej obronie. "Kocham was"

W sprawie odejścia Riada Haidara z oddziału neonatologicznego w Białej Podlaskiej protestowało ponad tysiąc osób. Lekarz i od niedawna poseł PO nie kryje radości ze wsparcia lokalnej społeczności.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Riad Haidar
Riad Haidar (Facebook.com)
dxwq5md

Ordynator Oddziału Neonatologii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Białej Podlaskiej podziękował na Facebooku za udział w proteście. Jego atmosferę nazwał "magiczną".

"Niestety mimo naszych wspólnych starań dyrektor Chodziński nie zmienił swojej decyzji. To przykre, że po 30 latach jestem odsunięty od mojego dziecka, którym jest Oddział Neonatologiczny. (...) Mimo tego, że jeszcze nas nie wysłuchali to w głębi serca wierzę, że przebijemy ten mur i zwyciężymy! Wierzę, że dobro wygra! Nie poddamy się. Kocham Was" - czytamy na Facebooku polityka PO.

dxwq5md

Podczas demonstracji za Haidarem wstawili się m.in. jego partyjni koledzy (poseł Tomasz Zimoch i prezydent Białej Podlaskiej Michał Litwiniuk), pacjenci oraz personel bialskiego szpitala.

Przypomnijmy, Riad Haidar uważa, że został odsunięty od prowadzenia oddziału z uwagi na przynależność polityczną. Władze szpitala tłumaczą natomiast, że kontrakt ordynatora po prostu wygasł i rozpisano nowy konkurs na tę funkcję. - Będzie on otwarty i może w nim wystartować każdy. Smutne jest to, że zamieszczanymi w internecie półprawdami zostało wprowadzonych w błąd wiele osób, które uważają, że ja, jako dyrektor, zwolniłem pana Riada Haidara z pracy - twierdzi dyrektor szpitala oraz radny PiS Adam Chodziński.

Zobacz też: Tusk o prezydenturze Dudy: to karykatura

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dxwq5md

Podziel się opinią

Share
dxwq5md
dxwq5md
Więcej tematów