Trwa ładowanie...

Rafał Szatan zostanie nowym prowadzącym "Jaka to melodia?"?

W prasie pojawiła się informacja, że nowym prowadzącym programu "Jaka to melodia?" zostanie mąż aktorki Barbary Kurdej-Szatan. "Jest uzdolniony muzycznie i TVP może dać mu szansę. Ma zostać sprawdzony i jak dobrze wypadnie na castingu, droga stoi otworem" - skomentował informator tabloidu "Super Express".

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Rafał Szatan zostanie nowym prowadzącym "Jaka to melodia?"?Źródło: ONS.pl
djxzqsc

Po 20 latach prowadzenia kultowego muzycznego show, opuści go Robert Janowski. Na jego stanowisko pojawiło się wielu chętnych. Wśród faworytów powtarza się nazwisko Jacka Borkowskiego i Rafała Brzozowskiego. A teraz także muzyka, Rafała Szatana.

Podobno Barbara Kurdej-Szatan - prowadząca program "Kocham Cię, Polsko!" - zachęca swojego męża do podjęcia nowego zawodowego wyzwania.

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Głos w sprawie zabrał sam zainteresowany, publikując na swoim koncie na Facebooku jednoznaczny komentarz:

djxzqsc

"Muszę Was zasmucić, ale ani ja, ani tym bardziej moja Żona nie otrzymała żadnych propozycji odnośnie prowadzenia przeze mnie programu "Jaka to melodia?". Muszę was jeszcze bardziej rozczarować faktem, iż moja Żona owszem zawsze mobilizuje mnie do działania i bardzo Jej za to dziękuję, ale niestety w tym przypadku nie miała jeszcze żadnych szans, ponieważ dowiadujemy się o tej historii od was..." - zwrócił się do autora newsa na jednym z portali gwiazdrorskich.

Facebook.com
Źródło: Facebook.com

Bez względu na ostateczny wybór prowadzącego "Jaka to melodia?", trzeba przyznać, że Rafał Szatan świetnie by się w tej roli sprawdził.

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

djxzqsc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
djxzqsc
Więcej tematów