Trwa ładowanie...
d1oc0tk

"Pucz obliczony na kilka miesięcy". Krzysztof Wyszkowski zdradza na Twitterze "plan V kolumny", Tuska i Petru

"Plan dywersji. Pucz obliczony jest na kilka miesięcy" - tak zaczyna się na Twitterze wpis Krzysztofa Wyszkowskiego, który przedstawił własną wersję przerażającego scenariusza opozycji. B. opozycjonista i członek Kolegium IPN przewiduje m.in. zamieszki w całej Polsce oraz przejęcie władzy przez Tuska i Petru.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krzysztof Wyszkowski w 2010 r.
Krzysztof Wyszkowski w 2010 r. (Agencja Gazeta, Fot: Sławomir Kamiński)
d1oc0tk

"Pucz obliczony jest na kilka miesięcy. V kolumna konsekwentnie paraliżuje prace parlamentu. Komisja Europejska (z inicjatywy Tuska) na wniosek Rady Europy poparty przez Parlament Europejski blokuje Polsce fundusze. Niemcy wprowadzają cichą wojnę handlową. Kilka tysięcy pracowników esbeckich firm ochroniarskich uzbrojonych w broń palną przeprowadza prowokacje paraliżujące pracę policji. Wybuchają zamieszki rozszerzające się na cały kraj. Międzynarodowa opinia publiczna na apel Wałęsy żąda usunięcia Polski z UE i NATO. Rząd PiS upada i prezydent powołuje Petru na premiera, który rozpisuje przyspieszone wybory. Sfałszowane wyniki wyborów uprawniają nowy parlament do delegalizacji PiS i usunięcia prezydenta, którego zastępuje Tusk. Prezydent Tusk z premierem Petru wprowadzają Euro, co przynosi stabilizację dzięki przekształceniu Polski w kolonię niemiecką" - taką czarną prognozę przedstawił Wyszkowski, elektryzując internautów śledzących jego konto na Twitterze.

Większość komentarzy jest prześmiewcza. "Zapomniał pan o ukraińskich snajperach i ciężarówkach z materiałami wybuchowymi. Na wiosnę będziemy rozsiewać po polach stonkę" - skomentował wpis Wyszkowskiego KOD Wrocław. "Niesamowici są dorośli ludzie, którzy wierzą w takie rzeczy - psychiatria" - napisał Misza. Janusz Urbański również zadrwił ze słów autora: "To było jasne, że taki plan mógł ułożyć jakiś mózg po podstawówce. Gratuluję Panu przebiegłości". "Świetny scenariusz. Wolę być stabilną kolonią niemiecką niż ruską, a jeszcze gorzej katotalibską" - skomentował Jan Kowalski.

"Dymisja Komorowskiego i rozbiórka Pałacu Stalina"

d1oc0tk

Jeden z internautów przypomniał tekst Wyszkowskiego z lutego 2014 r. z "wPolityce.pl", który w zamierzeniu autora też miał być proroczy.

"Proponuję na 10 kwietnia:

1. Przed Pałacem Prezydenckim przy Krakowskim Przedmieściu zostanie ustawiony Krzyż Smoleński. Do 10 kwietnia zorganizuje się Straż Obywatelska do pilnowania Krzyża Smoleńskiego. Jeżeli policja to uniemożliwi, wielki krzyż zostanie ustawiony po zmianie rządu, a pałac zostanie przekazany na muzeum komunizmu.

2. Ogłoszony zostanie apel patriotycznych posłów i senatorów o zaprzestanie przez służby specjalne inwigilacji politycznej oraz dywersji, dezintegracji i prowokacji wobec środowisk niepodległościowych.

d1oc0tk

3. Prezydent Bronisław Komorowski złoży dymisję i zostaną rozpisane przedterminowe wybory. Jeżeli tego nie zrobi, rozpoczęta zostanie procedura impeachmentu. W tym czasie ujawniona zostanie druga część raportu z likwidacji WSI i szczegóły jego współpracy z Janukowyczem.

4. Sejm uchwali ustawę o powołaniu reprezentatywnego społecznie zarządu TVP.

5. Na stronach internetowych kancelarii Sejmu utworzony zostanie punkt informacyjny z serwisu PAP, z którego obywatele będą mogli bezpłatnie uzyskiwać najważniejsze informacje z kraju i ze świata.

6. Biuro Edukacji Publicznej IPN umieści w internecie wszystkie dokumenty - również z zasobu zastrzeżonego - dotyczące przebiegu Okrągłego Stołu i osób w nim uczestniczących.

d1oc0tk

7. Po Wielkanocy rozpocznie się obywatelska rozbiórka Pałacu Stalina.

Twitter,WP, oprac. Adam Przegaliński

d1oc0tk

Podziel się opinią

Share

d1oc0tk

d1oc0tk
Więcej tematów