Trwa ładowanie...
d2wf7pi
d2wf7pi

Przez 7 lat gwałcił córki - sąsiedzi przymykali oczy

Przez siedem lat mieszkaniec Bochlina gwałcił i bił swoje córki. Teraz, kiedy sprawa ujrzała światło dzienne, doznają dalszych upokorzeń - od sąsiadów - podaje "Gazeta Pomorska"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d2wf7pi

W Bochlinie koło Nowego (pow. świecki) ojciec bił i molestował seksualnie córki od 2002 roku. Zazwyczaj był pijany. Z czasem dziewczynki przestały się bronić, byle uniknąć ciosów. Kiedy to się zaczęło jedna miała 13, druga 15 lat.

Policja aresztowała oprawcę w styczniu, jednak sprawa wyszła na jaw dopiero teraz. Wszystko za sprawą sąsiadów.

Najbliżsi sąsiedzi nie ukrywają bowiem, że podejrzewali co dzieje się za drzwiami starej szkoły, w której mieszkała rodzina. Gdy sprawa ujrzała światło dzienne, zamiast pomóc - zaczęli wytykać ofiary palcami.

d2wf7pi

Dziewczynkom nie udzielono także pomocy psychologicznej ani terapeutycznej. Jak mówi szefowa gminnego ośrodka pomocy społecznej, dziewczyny odmawiają pomocy psychologa, więc siłą się ich zmusić nie da.

- Dziewczyny są upokorzone. Nie pyta się czy przyprowadzić psychologa, tylko się go przyprowadza - mówi Robert Lubrant ze Stowarzyszenia "Bezpieczeństwo Dziecka", które zajęło się sprawą.

Przeciwko ojcu toczy się w świeckim sądzie postępowanie za zamkniętym drzwiami. Dotyczy przestępstwa przeciwko wolności seksualnej i obyczajności.

d2wf7pi

Podziel się opinią

Share

d2wf7pi

d2wf7pi
Więcej tematów