WP
Policja
policja

Prudnik. Kompletnie pijany mężczyzna zajmował się 2-letnią dziewczynką

Wokół leżącego na podłodze mężczyzny były porozrzucane puste butelki po alkoholu. Poza nim w mieszkaniu znajdowało się 2-letnie dziecko, które swoim płaczem zwróciło uwagę policjantów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policjanci powiadomili matkę dziecka
Policjanci powiadomili matkę dziecka (WP.PL, Fot: Stanik)
WP

Płacz dziewczynki usłyszało dwóch policjantów kończących inną interwencję, którzy schodzili po schodach. Nikt nie odpowiadał na ich pukanie do drzwi, a płacz stawał się coraz głośniejszy.

Na szczęście okazało się, że drzwi do mieszkania były otwarte. Tam policjanci zobaczyli leżącego na podłodze kompletnie pijanego mężczyznę. Wokół niego były porozrzucane puste butelki po alkoholu. 32-latek na nic nie reagował.

W tym stanie zajmował się 2-letnią córką. Dziewczynka trafiła do szpitala na badania i obserwację. Natomiast mężczyzna na badanie na zawartość alkoholu we krwi, które wykazało u niego 5 promili alkoholu.

WP

Policjanci o nocnej interwencji w niedzielę powiadomili już matkę dziecka, która w tym czasie była w pracy. Sprawą zajmie się sąd rodzinny. 32-latek odpowie za narażenie dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Za to przestępstwo grozi mu kara nawet do 5 lat więzienia.

Zobacz także: PiS toczy bój z ludowcami. "To marsz ku końcówce PSL"

WP

_**Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl**_

Polub WP Wiadomości
WP
WP