Trwa ładowanie...

Protest na Facebooku: nie podoba mi się Miss Warszawy!

W poniedziałek 18 kwietnia wybrano Miss Warszawy, wygrała Dominika Wycech. Wybór jury nie spodobał się internautom, którzy założyli wydarzenie-protest na portalu społecznościowym Facebook.

Share
Protest na Facebooku: nie podoba mi się Miss Warszawy!
Fot: newspix.pl
d2k8a9t

Wydarzenie "Nie podoba mi się nowa Miss Warszawy 2011!" zostało założone niedługo po ogłoszeniu wyników jury. W czwartek 21 kwietnia "bierze udział" w nim już ponad 8 tys. osób.

W opisie czytamy: __"Wydarzenie informuje świat, że Miss Warszawy 2011 nam się nie podoba i uważamy, że Naszą Stolicę powinna reprezentować dziewczyna posiadająca więcej walorów, albo chociaż bardziej fotogeniczna! Naszym celem nie jest upokorzenie, poniżenie czy wyśmiewanie, a jedynie wyrażenie swojego zdania co do urody laureatki konkursu piękności."

"Moja babcia będzie za rok nową Miss Warszawy" pisze internautka Aggie, Kuba dopowiada sarkastycznie: "Warszawa Radomiem Europy". "To jakiś żart, przecież tam były o wiele ładniejsze [dziewczyny]" bulwersuje się Tadzik.

Dominika Wycech będzie teraz reprezentować Warszawę w wyborach Miss Polski. Pierwszą wicemiss została 19-letnia Adrianna Kochańska, drugą 21-letnia Karolina Szeliga. W jury konkursu zasiedli Ewa Szabatin i Radosław Majdan. Kandydatki zaprezentowały się w strojach z nowej kolekcji Szabatin, kreacjach wieczorowych i kostiumach kąpielowych.

Polecamy internetowe wydanie: www.warszawa.naszemiasto.pl

d2k8a9t

Podziel się opinią

Share
d2k8a9t
d2k8a9t
Więcej tematów