Trwa ładowanie...
d2v1kvw

Prokuratura wszczęła śledztwo ws. starcia Marka Suskiego z Pawłem Olszewskim

Prokuratura zajmie się zawiadomieniem o naruszeniu nietykalności cielesnej Pawła Olszewskiego podczas wydarzeń w Sejmie w nocy 17 grudnia 2016. Doszło wtedy do starcia pomiędzy posłem PO a Markiem Suskim.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Prokuratura wszczęła śledztwo ws. starcia Marka Suskiego z Pawłem Olszewskim
(WP.PL)
d2v1kvw

Paweł Olszewski na Twitterze zamieścił pismo z prokuratury, w którym jest informowany o rozpoczęciu śledztwa w tej sprawie, a on sam ma status pokrzywdzonego. Poseł PO twierdzi, że został pociągnięty za rękę i uderzony pięścią.

Kilka godzin po wykluczeniu z obrad Sejmu posła PO Krzysztofa Szczerby i rozpoczęciu protestu na sali plenarnej doszło do przepychanki na sejmowym korytarzu. Posłowie PiS próbowali przecisnąć się przez grupę polityków opozycji skandujących "wolne media". W pewnym momencie Marek Suski odpycha Pawła Olszewskiego. Jednak na tym się nie kończy, ponieważ Marek Suski zostaje powalony na ziemię.

Kilka dni po bójce Marek Suski zapowiadał zgłoszenie sprawy do prokuratury. Jak twierdził, został zaatakowany przez „zorganizowaną grupę”. Poseł PiS początkowo oskarżał Michała Szczerbę z PO, ale z opublikowanych filmów jasno wynika, że starł się z Pawłem Olszewskim. Marek Suski stwierdził później też, że posłowie Platformy "chodzili, jakby się czegoś nawąchali albo nałykali".

Również polityk PiS złożył zawiadomienie do prokuratury o naruszenie nietykalności cielesnej, a nawet uprzedził w tym polityka opozycji.

d2v1kvw

Podziel się opinią

Share

d2v1kvw

d2v1kvw
Więcej tematów