Trwa ładowanie...

Prognoza pogody na dziś - 15 listopada. Kolejny dzień z niskimi temperaturami. Idzie zima

Nad Polskę nadciąga front, który psuje pogodę powodując m.in. spadek temperatury. Termometry po raz kolejny nie przekroczą 11 kresek. W niektórych rejonach spodziewane są ostatnie dni pogodnej aury.

Share
Prognoza pogody na dziś - 15 listopada. Kolejny dzień z niskimi temperaturami. Idzie zima
Źródło: PAP, fot: Darek Delmanowicz
ds5qy6n

W czwartek pogodę w kraju będzie kształtować wyż znad Czech, który przyniesie chłodniejsze powietrze dla wschodu i nieco cieplejsze dla zachodu. Wilgoć zalegająca przy ziemi sprawi, że poranek w wielu miejscach wciąż będzie pochmurny, ale bez opadów.

Na zachodzie dodatkowo pojawi się mgła. Biuro Prognoz Cumulus ostrzega mieszkańców Zachodniopomorskiego, Lubuskiego i Dolnego Śląska. Zamglenia mogą ograniczać widoczność nawet do kilkuset metrów. Zagrożenie powinno zniknąć jeszcze przed południem.

Jeszcze przed południem na przeważającym obszarze kraju powinno się rozpogadzać. Do końca dnia dominować będzie słoneczna, pogodna i bezdeszczowa aura.

Wyjątkiem będzie woj. łódzkie oraz Mazowsze, Lubelszczyzna, Śląsk, Małopolska, Świętokrzyskie i Podkarpacie. Tam spodziewany jest przelotny deszcz, a wysoko w Tatrach śnieg. Wiatr słaby.

windy.com
Źródło: windy.com

W ciągu dnia termometry na wschodzie pokażą od 8 do 9 stopni Celsjusza. Z kolei na zachodzie słupki rtęci wskażą od 10 do 11 kresek.

ds5qy6n

Zobacz także: Robisz 10 tysięcy kroków, aby być zdrowym? Mamy złą wiadomość

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ds5qy6n

Podziel się opinią

Share
ds5qy6n
ds5qy6n
Więcej tematów