Trwa ładowanie...
dgrbfs5
Prognoza pogody na 30 listopada (plus dwa kolejne dni)

Prognoza pogody na 30 listopada (plus dwa kolejne dni)

Jeżeli chcielibyśmy znaleźć w środę choć trochę słońca na niebie, pojawi się ono jedynie na południu Polski. Aurę na przeważającym obszarze kraju kształtować będzie głęboki układ niskiego ciśnienia. Pogoda zafunduje nam również opady deszczu i śniegu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dgrbfs5

W pasie od południowej Opolszczyzny przez centralne i południowej regiony Śląska po Małopolskę i Podkarpacie od rana słońce przebijać się będzie przez chmury. Jednak i tutaj około południa zachmurzy się i do końca dnia poprószy słaby śnieg. Na pozostałym obszarze kraju na niebie przez cały dzień dominować będą chmury. Przyniosą one opady deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu. Po południu w rejonie Zatoki Gdańskiej może zagrzmieć.

Znów mocno powieje

dgrbfs5

Przez cały dzień wiał będzie bardzo silny wiatr osiągający w porywach do 60 km/h. Będzie on w nas potęgował odczucie chłodu.

Będzie chłodno

W ciągu dnia termometry wskażą od 0 - 2 stopni Celsjusza na południu, w centrum i na wschodzie kraju do 7 stopni na północnym zachodzie. Niewielki mróz utrzymywać się będzie w pasie przedgórza - tam temperatura osiągnie w dzień maksymalnie -3 stopnie.

Uwaga kierowcy! Na drogach będzie bardzo ślisko!

Oprac. Adam Hrynkiewicz

dgrbfs5

Podziel się opinią

Share
dgrbfs5
dgrbfs5
Więcej tematów