Trwa ładowanie...

Prezydent Andrzej Duda zostaje w Chicago. Zepsuł się dreamliner, którym miał wrócić

Prezydent Andrzej Duda miał w poniedziałek wrócić do Polski. Utknął jednak w Chicago. Przewoźnik odwołał lot samolotu, którym miała wrócić polska delegacja. Powód? Problem techniczny.
Share
Prezydent Andrzej Duda zostaje w Chicago. Zepsuł się dreamliner, którym miał wrócić
Źródło: WP.PL
d28lqwk

- W związku z odwołaniem przez przewoźnika lotu z Chicago do Warszawy, którym miała wracać polska delegacja z prezydentem Andrzejem Dudą, powrót nastąpi we wtorek - poinformował rzecznik prezydenta Krzysztof Łapiński.

Dlaczego odwołano lot? - Rejs PLL LOT z Chicago do Warszawy został odwołany z powodu problemu technicznego, który uniemożliwiał lot zgodnie z procedurami - poinformował PAP dyrektor biura komunikacji korporacyjnej LOT Adrian Kubicki. Tym samym potwierdziły się wcześniejsze informacje mediów o usterce Boeinga 787 Dreamliner, którym miał wracać do kraju prezydent.

Prezydent przebywał w Stanach Zjednoczonych z pięciodniową wizytą. W jej trakcie m.in. prowadził debatę wysokiego szczebla w Radzie Bezpieczeństwa ONZ, w związku z objęciem przez nasz kraj przewodnictwa w tym gremium a także spotkał się z amerykańską Polonią.

Źródło: rmf24.pl

d28lqwk

Podziel się opinią

Share
d28lqwk
d28lqwk
Więcej tematów