Trwa ładowanie...
d4k7421

Poznańska policja poszukuje mężczyzny, który w sylwestra ciężko zranił kobietę petardą

• Policja opublikowała zdjęcie mężczyzny, który spowodował u kobiety ciążki uszczerbek na zdrowiu • W sylwestrową noc zraniła ją petarda odpalona przez poszukiwanego mężczyznę • Policjanci proszą o kontakt osoby, które rozpoznają sprawcę
Share
Poznańska policja poszukuje mężczyzny, który w sylwestra ciężko zranił kobietę petardą
Źródło: KMP w Poznaniu
d4k7421

Do zdarzenia doszło w sylwestrową noc na terenie zamkniętego osiedla przy ul. Serbskiej w Poznaniu pomiędzy blokami numer 8 i 10. W trakcie odpalania tradycyjnych fajerwerków jeden z mężczyzn odpalił petardę, która zraniła kobietę.

- W wyniku tego zdarzenia 32-latka doznała znacznych oparzeń ciała – informuje Patrycja Banaszak z zespołu prasowego wielkopolskiej policji.

Nie udało się ustalić tożsamości mężczyzny, który odpalił petardę. Na stronie Komendy Miejskiej Policji opublikowano zdjęcie, na której widać jego twarz.

d4k7421

- Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia, bądź mają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w jego identyfikacji, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Poznań Północ – apeluje Patrycja Banaszak.

Można zgłaszać się osobiście na os. Jana III Sobieskiego 115 w Poznaniu lub telefonicznie od poniedziałku. do piątku w godzinach od 8 do 15 pod numerem tel. 61 84 146 76. Można też dzwonić pod całodobowe numery 61 84 146 11 albo 997.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d4k7421

Podziel się opinią

Share
d4k7421
d4k7421
Więcej tematów