Trwa ładowanie...

Konrad Domagała zamordowany. Ogłoszono żałobę

Konrad Domagała został zamordowany w niedzielę po południu, gdy razem ze swoją narzeczoną przebywał w restauracji w Poznaniu. Po śmierci 30-latka w Filharmonii Łódzkiej ogłoszono żałobę. To tam ostatnio pracował mężczyzna.

Ogłoszono żałobę po śmierci Konrada DomagałyOgłoszono żałobę po śmierci Konrada DomagałyŹródło: Filharmonia Łódzka
d751lob
d751lob

Filharmonia Łódzka potwierdziła w mediach społecznościowych, że nie żyje Konrad Domagała, który był wieloletnim pracownikiem tej instytucji.

"Rozpoczął pracę jako bileter, następnie był inspicjentem, współpracował bezpośrednio z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Łódzkiej, a w ostatnich latach zajmował się promocją i organizacją wydarzeń w dziale rozwoju i reklamy" - czytamy. Pracodawca ofiary zadecydował o żałobie w instytucji.

Konrad Domagała pracował w Filharmonii Łódzkiej. Ogłoszono żałobę

Filharmonia Łódzka zaznaczyła w swoim komunikacie, że Konrad był osobą wszechstronną.

d751lob

"Zawsze uśmiechnięty, życzliwy i otwarty, uwielbiał rozweselać zarówno swoich zawodowych towarzyszy, jak i filharmonicznych słuchaczy. Był zawsze pomocny. Potrafił rozładować napięcie w najbardziej nerwowych sytuacjach. Jego troskliwości i opiekuńczości doświadczaliśmy na co dzień; znał ją każdy, kto odwiedzał Filharmonię Łódzką i miał okazję się z Nim zetknąć" - dodano.

Współpracownicy Konrada zaznaczyli, że będzie go im bardzo brakować. We wpisie przekazano także wyrazy współczucia.

Instytucja wprowadziła trzydniową żałobę. "Żal po stracie Konrada nie minie nigdy, pragniemy jednak symbolicznie uzewnętrznić emocje, które czujemy głęboko w nas" - zaznaczono.

Konrad Domagała został zamordowany

Przypomnijmy, że Konrad Domagała został zmordowany w niedzielę w centrum Poznania. Zabójcą 30-latka okazał się 29-letni Mikołaj B., który po zbrodni popełnił samobójstwo.

d751lob

Sprawca ukończył prawo na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. W przeszłości angażował się politycznie. W 2015 roku startował z list partii KORWiN w okręgu poznańskim do Sejmu, ale bez skutku.

W 2022 roku 29-latek założył spółkę, która zajmowała się m.in. badaniami naukowymi, działalnością związana z oprogramowaniem i sprzedażą w sieci.

Źródło: Facebook Filharmonia Łódzka

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d751lob
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d751lob
Więcej tematów